Watch Series 7’de Üretim Sorunları Aşılıyor

Çip nedeniyle üretim sorunları yaşayan Apple için gelen sonra raporlarda sorunların sona erdiği belirtildi. Yeni akıllı saat modelleri için üretim sorunsuz bir şekilde başlatıldı.

Küresel çip krizi pek çok teknoloji şirketinde olumsuz bir etki yaptı. Özellikle geçtiğimiz aylarda yapılan açıklamalarda Apple'ın Apple Watch Series 7 modellerinin üretiminde sorunlar yaşadığı belirtilirken Ming-Chi Kuo'nun yeni raporunda sorunların sona erdiği ve üretimlerin sorunsuz bir şekilde devam ettiği belirtildi.

14 Eylül lansmanda yeni modeller hazır!

Yayınlanan yeni bir rapor, üretimde herhangi bir sorun olmadığını net bir şekilde gösterirken şirketin 14 Eylül tarihinde yapacağı tanıtımlarda yeni akıllı saat modellerine de yer vereceği öne sürüldü.

Paylaşılan yeni bilgilere göre şirket önceki modellere göre daha düz bir ekran tercih edecek. Eylül ayının sonu itibariyle teslimatların başlayacağı yeni akıllı saatlerin, düz ekranlarının yanı sıra akıllı saat ölçüleri biraz daha büyütüldü. Şu anda 40 mm ve 44 mm olan akıllı saat ölçüleri, yapılan yenilemelerin ardından 41 mm ve 45 mm olarak güncellendi. Mevcut ölçülerin büyümesi ise ekranların da 1.78 inçten 1.9 inç’e çıkmasını sağlayacak. Saatler için gelen son bilgiler ise daha hızlı bir işlemcinin ve güncellenmiş kablosuz teknolojinin kullanılacağını gösteriyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap