Hakkımızda

Yeni Nesil Teknoloji Bloğu; Teknolojio

Teknolojio, ilk olarak 2013 yılında WordPress alt yapısı ile teknoloji severlere en güncel ve en doğru teknoloji haberlerini sunmak amacıyla yayın hayatına başlamıştı.

Aktif yayın hayatına şu anda özel bir alt yapı ile devam eden Teknolojio, genişleyen kategori yapısı ile sizlere bilgiyi en doğru ve en hızlı şekilde aktaran teknoloji bloğu olmayı amaçlamaktadır. 3 kişilik bir yönetim kadrosu ve yaklaşık 10 tane bağımsız yazarla birlikte; teknoloji ana kategorisi altındaki tüm ilgi alanlarınızda sizlere içerikler sunmaktadır.

Günümüz teknolojilerinde ihtiyaç duyulan bilgilere ve merak edilen haberlere bir çok farklı şekilde ulaşmak mümkün olduğu gibi bunların en hızlısı internettir. Teknolojio'da bu bağlamda var olan içerik eksikliğini ve bilgi kirliliğini en iyi şekilde ortadan kaldırmayı planlamaktadır. Çünkü Teknolojio'nun asıl amacı gereksiz ve yanıltıcı başlıklardan uzak bir teknoloji bloğu olmaktır. "Teknolojio'nun amacı para kazanmak değil, takdir edilmektir." Bu da hem yönetime hemde editör kadrosuna baştan aşağı bir misyon yüklemektir. Bu misyonu en iyi şekilde taşıyabileceğimize güvenimiz tam.

Teknolojideki gelişmelere kayıtsız kalmamak ve ilk haberdar olanlardan biri olmak için doğru adres; Teknolojio.