AirPods 3 Sızıntısı Çıkış Tarihini Ortaya Çıkarmış Olabilir

Apple 14 Eylül tarihinde yaptığı tanıtımda sürpriz bir şekilde AirPods 3 modellerini tanıtmadı. Yeni sızıntıda ise tanıtım tarihi için yeni ipuçları geldi.

14 Eylül tarihinde tarihi lansmanlardan bir tanesine imza atan Apple;  iPhone 13, Apple Watch Series 7, iPad 9 ve iPad Mini 6 modeli ile kullanıcıların karşısına çıktı. Yapılan tanıtımlarda Apple'ın özellikle AirPods 3 serisini de tanıtması bekleniyordu. Ancak beklentileri bu konuda boşa çıkaran Apple önümüzdeki günlerde yapacağı yeni etkinlikte merakla beklenen yeni kablosuz kulaklıklar için tanıtım gerçekleştirecek. Üstelik bu konuda yeni bir sızıntı da yaşandı.

AirPods 3 ne zaman tanıtılacak?

Paylaşılan son rapora göre üretimi başlayan kablosuz kulaklıklar için Ekim ayında şirketin özel bir tanıtım düzenleyeceği ve bu tanıtımda yeni kablosuz kulaklık modellerini tanıtacağı belirtildi. Pek çok ünlü isim dahi kablosuz kulaklıklar için yaptığı paylaşımlarda Eylül ayı içerisinde bir tanıtımının yapılacağını söylemişti. Ancak beklenen tanıtım gelmediği gibi son raporlar Eylül yerine Ekim'de yeni bir tanıtımının yapılacağını gösteriyor.

Önümüzdeki günler Apple için hareketli geçebilir. Özellikle yapılan son sızıntılar ve paylaşılan raporlar doğru ise önümüzdeki günlerde Apple'ın lansman için tanıtımlara başlaması mümkün. Tanıtım tarihi ile birlikte özellikle yeni modellerde yer verilecek özellikler merak ediliyor. Bugüne kadar yapılan paylaşımlarda gövdesinin daha kısa olacağı ve çıkarılabilir bir kulaklık uçlarına sahip olacağı belirtildi. Daha iyi bir deneyim sunması beklenen mevcut özellikler, yeni AirPods modellerindeki verimliliği arttıracaktır.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap