Samsung Galaxy Watch 4, En Çevreci Akıllı Saat Oldu

Samsung, Galaxy Watch 4 modeli için yeni bir kayış serisini duyurdu. Yeni seri, saatin en çevreci saat olmasını sağladı.

Samsung tarafından geçtiğimiz haftalarda tanıtımı yapılan Samsung Galaxy Watch 4 modelinde, yeni bir gelişme yaşandı. Şirket tarafından yapılan yeni tanıtımda, saatler için özel olarak geliştirilen kayış modelleri görücüye çıkarıldı. 6 adet farklı kayış seçeneğine sahip olan seride tüm kayışlar tamamen geriş dönüştürülebilir ve çevre dostu malzemeler ile üretildi.

Samsung ile Sami Miro’dan Dikkat Çeken Çalışma

Samsung, yeni kayışların tasarımı için dünyaca ünlü moda tasarımcısı Sami Miro ile çalıştı. Tanıtım ile birlikte satışa sunulan yeni kayış modellerinin etiket fiyatı ise 39.99 Dolar.

Moda tasarımcısı Sami Miro

Meyve Kabuklarından Kayış Üretildi

Yeni kayışlarda özellikle iki model dikkat çekti. Midnight Black ve Stratus Sky olarak adlandırılan kayış modelleri, % 100 meyve sektöründen geri kazanılan elma kabuklarından üretildi. Üstelik Samsung yeni modellere öylesine güveniyor ki malzemenin "derinin birinci sınıf görünümüne" sahip olduğunu iddia ediyor.  Aurora Night, Cloud Sea, Earth Sunrise ve Dawn Atlas isimli kayışlar ise termoplastik poliüretan (TPU) malzeme ile üretilmiş durumda.

Yeni kayış modelleriyle birlikte Samsung, sürpriz bir şekilde 3 yeni saat kadranını da tanıttı. Ücretsiz olan kadranlar, Samsung Galaxy Watch 4 kullanıcılar tarafından uygulama mağazasından indirilebilir durumda.

Yeni kayışlar ise şöyle;

Samsung Galaxy Watch 4 Çevreci Kayışları

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap