Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Spotify HiFi Abonelik Sistemi Geliyor

İsveç merkezli, dünyanın en büyük müzik platformlarından biri olan Spotify, yüksek kaliteli müzik dinleme fırsatı sunmaya hazırlanıyor.

2017 yılından beri beklenen HiFi abonelik sistemi sonunda Spotify kullanıcılarına ulaşıyor. Spotify, HiFi abonelik sisteminin yoğun talep göreceğini düşünüyor.

345 milyon abonelik platform, ''CD Kalitesinde kayıpsız müzik'' sloganı ile HiFi aboneliği kullanıcılarına sunacak. HiFi sisteminde kullanıcılar, yüksek kalitede ve kayıpsız müzik keyfi yaşayacak ancak bunun için yeni bir abonelik sahibi olmaları gerekecek.

HiFi abonelik sisteminin halihazırdaki Premium paketlere dahil olması da beklenenler arasında. Farklı platformların HiFi sistemine sahip olması nedeniyle Spotify'ın böyle bir planı var diyebiliriz.

Farklı Platformların HiFi Abonelikleri Ne Kadar?

HiFi sisteminde aboneliğin fiyatı hakkında henüz bir bilgilendirme bulunmuyor. Fakat, Spotify'ın düşük fiyatlı bir ücret belirlemesi de beklenmiyor. HiFi kalitesinde müzik hizmeti sunan Amazon Music 15 dolar, Tidal ise 20 dolar abonelik ücreti alıyor.

Uyumlu Cihazlar Hangileri Olacak?

Birçok müzik severin aklındaki sorulardan biri olan sorunun cevabı iç rahatlatıyor. Günümüzdeki cihazların teknolojilerinin gelişmişliği HiFi sistemini karşılayacak düzeyde. Bu nedenle Spotify HiFi, birçok cihazda sorunsuz çalışacak.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap