Samsung Galaxy Watch 4 Serisi Amazon'da Görüntülendi

Samsung tarafından henüz tanıtılmamış olmasına rağmen Amazon’un Kanada sitesinde Samsung'un yeni akıllı saatlerine yer verildi. Böylece saatler için merak edilenler de öğrenildi.

Amazon Kanada’da çok önemli bir hataya imza atıldı. Samsung tarafından tanıtımı yapılması beklenen Samsung Galaxy Watch 4 serisi tanıtılmadan önce Kanada versiyonunda listelendi. Mevcut hata kısa süre içerisinde fark edilerek siteden kaldırılmış olsa da yapılan paylaşımlar, kısa süre içerisinde her yerde yer almaya başladı ve böylece yeni akıllı saatlerin merak edilen özellikleri netlik kazandı. 

Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic geliyor!

Amazon'da yayınlanan yeni akıllı saatler, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic isimleriyle yer buldu. Böylece yeni çıkacak akıllı saatlerin isimleri de net bir şekilde öğrenildi. Amazon'da yayınlanan ve ekran görüntüleri ile kayıt altına alınan yeni akıllı saatler için fiyatlandırmalar ve modeller ise şöyle; 

27 Ağustos’ta satışa çıkıyor!

Yayınlanan ürün bilgilerine göre yeni akıllı saat modelleri 27 Ağustos tarihi itibariyle satışa çıkacak. Galaxy Watch 4; 40 ve 44 mm, Galaxy Watch 4 Classic ise 42 ve 46 mm versiyonları ile birlikte satışta olacak. Cihazlar için farklı bir fiyatlandırma uygulanmış durumda. Fiyatlar ise şöyle;

  • Galaxy Watch 4 Classic 42 mm - 340 Dolar
  • Galaxy Watch 4 Classic 46 mm - 370 Dolar
  • Galaxy Watch 4 40 mm - 250 Dolar 
  • Galaxy Watch 4 44 mm - 280 Dolar

Ürünlerin listelenmesi ile birlikte özellikler de açığa çıktı. Cihazların bazıları 247 mAh, bazılarında ise 361 mAh kapasiteli batarya kullanacak. Önceki versiyonlar ile benzer özelliklere sahip olacak yeni akıllı saatlerde; spor aktivite takibi, kan basıncı ölçme ve uyku takibi gibi en çok istenen özellikler yer alıyor. Yapılan bu hata en çok özel bir tanıtıma hazırlanan Samsung için handikap yarattı. Mevcut hata ile ilgili 2 şirketten de herhangi bir açıklama gelmedi. 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap