Samsung Galaxy SmartTag Türkiye'de Satışa Sunuldu

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, hayatı kolaylaştırabilecek olan Galaxy SmartTag ürününü ülkemizde satışa sundu.

Samsung Galaxy S21 ile birlikte tanıtılan Galaxy SmartTag adlı küçük ürün, Bluetooth Low Energy sistemi ile çalışıyor ve etrafınızdaki nesnelerin yerini belirliyor. Örneğin anahtarlığınıza, çantanıza, bavulunuza Galaxy SmartTag ürününü taktığınızda kaybolma durumunda yerlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Samsung telefonunuz ile Galaxy SmartTag cihazına yaklaştığınızda cihaz sesli uyarı veriyor.

Galaxy SmartTag, koşullara bağlı olarak engelsiz bir ortamda 120 metre mesafeye kadar çalışıyor. Eğer cihaz, menzil dışına çıktıysa yada çevrim dışı olduysa Galaxy Find Network özelliği imdadınıza yetişiyor. Bu özellik ile Galaxy SmartTag'in geçmiş kayıtları inceleniyor ve size bilgi veriliyor.

Cihaz, kullanışlı yapısının yanında 280 gün boyunca açık kalabiliyor. Cihazı kullanabilmek için en az Android 8 sürümünün yüklü olduğu bir Samsung telefona ihtiyacınız var. Galaxy SmartTag'i, SmartThings Find uygulaması ile telefonunuza eşleştirdikten sonra cihazı kullanabilirsiniz.

Galaxy SmartTag Fiyatı Ne Kadar?

Kaybolan nesneleri kolaylıkla bulabileceğiniz Galaxy SmartTag adlı cihaz ülkemizde 299 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap