Samsung, Galaxy Fit 2'yi Satışa Sunduğunu Duyurdu

Samsung, Galaxy Fit 2 isimli akıllı bilekliğini satışa sunduğunu duyurdu. Bilekliğin en dikkat çekici özelliği ise üç hafta pil ömrünün olması.

Normal kullanımda 15 gün ancak kullanım şartları göz önüne alındığında üç haftaya kadar pil ömrünü koruyabilen, spor ve sağlık gibi aktiviteleri takip edebilen Galaxy Fit 2 geçen ay kullanıcılarına tanıtılmıştı. Bugün satışa sunulan akıllı bileklik kullanıcılarını oldukça memnun bırakacak gibi gözüküyor.

1.1 inç boyutunda, 126 x 294 çözünürlüğe sahip Galaxy Fit 2 daha büyük bir ekranla bir önceki neslinin önüne geçmeyi başarıyor. İlk nesil olan Galaxy Fit, 0.95 inç boyuta sahipti.

Galaxy Fit 2, batarya kapasitesinde de önceki neslinin önüne geçiyor. 120 mAh’lık batarya Galaxy Fit 2’de 159 mAh’a yükseltilmiş durumda. 159 mAh’lık batarya ömrü kullanıma bağlı olacak şekilde üç haftaya kadar kullanım sağlıyor.

Samsung Galaxy Fit 2, siyah ve kırmızı renklerde tercih edilebiliyor.

Fiyatı Ne Kadar?

Fiyatı konusunda da kullanıcılarını memnun eden Samsung akıllı bilekliği  60 dolardan satışa sundu. Samsung Galaxy Fit 2 henüz Türkiye’de satılmıyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap