Samsung Galaxy Buds Pro'nun Belli Olan Özellikleri

Samsung, en yeni kablosuz kulaklığı olan Samsung Galaxy Buds Pro’nun tanıtımını söylentilere göre 14 Ocak’ta gerçekleştirecek. Tanıtım tarihine kısa bir süre kala kulaklık hakkında bilgiler de ortaya çıkmaya başladı.

Samsung Galaxy Buds Pro, tasarımsal olarak önceki nesil kulaklıklar olan Galaxy Buds ve Galaxy Buds+’a benzeyecek. İlk tanıtım görseli siyah renk ile kullanıcıya sunulan kulaklık oldukça şık görünüyor.

Yeni kablosuz kulaklığın ortaya çıkan bazı özellikleri takipçilerine heyecan katıyor. Samsung Galaxy Buds Pro için hazırlanan uygulama ile karşımıza çıkan seçeneklerden kulaklığın ambiyans tercihleri, ses algılama ayarı ve aktif gürültü engelleme modunun kontrolleri sağlanabilecek. Böylece Samsung kullanıcıları, uzun süredir beklediği gerçek bir gürültü engelleme moduna sahip olacak. Ayrıca kulaklığın oyunculara özel düşük gecikme süresine sahip olması da beklenenler arasında yer alıyor.

Samsung’un geliştirdiği diğer bir özellik ise 3D Spatial Audio desteği olacak. Bu özellik sayesinde uyumlu telefonlara sahip kullanıcılara ses deneyimi 3D olarak sunulacak.

Galaxy Buds Pro, batarya konusunda da aynı tasarımı taşıdığı Galaxy Buds ve Galaxy Buds+ ile aynı kapasiteye sahip. Kulaklıkların batarya kapasitesi 60 mAh, kutusunun batarya kapasitesi ise 472 mAh olacak.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap