RHA’dan Yeni Kablosuz Kulaklık: True Control ANC

Birleşik Krallık merkezli RHA şirketi, kulak içi tipindeki kablosuz kulaklığını tanıttı. True Control ANC isimli kulaklığın aktif gürültü engelleme sistemi temel özelliği olarak ön plana çıkıyor.

6 mm ses sürücülerine, aktif gürültü engelleyici mikrofona ve yalnızca 13 gram ağırlığa sahip olan True Control ANC, ses teknolojisini Qualcomm’dan alıyor. Kulaklık, kullanım süresinde de fena sayılmayacak performans sergiliyor. Aktif gürültü engelleme özelliği açık olduğunda 5 saat, şarj kutusu ile birlikte ise 15 saat kullanım imkanı sunuyor. Şarj kutusu aynı zamanda kablosuz şarj yapma olanağı da sunuyor.

True Control ANC, Bluetooth 5.0 desteği ile Android ve iOS cihazlarla uyum şekilde çalışan kulaklık aynı zamanda kontrol programına da sahip. Her iki işletim sisteminde de çalışan uygulama sayesinde kullanıcılar diledikleri şekilde müzik tercihlerini ekolayzır üzerinden şekillendirebiliyor, kulaklıkları bulabiliyor ve aktif gürültü sistemi ile ilgili kararları vermeye olanak sağlıyor. Kulaklık aynı zamanda IPX4 sertifikası ile yağmura ve terlemeye karşı dayanıklı yapıya sahip.

RHA True Control ANC Fiyatı Ne Kadar?

Kulaklığın fiyatı RHA’nın kendi web sitesinde 249,95 euroya satılıyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap