Realme Watch ve Buds Air Neo Türkiye'de Satışa Sunuldu

Son dönemlerde uyguladığı rekabetçi fiyat politikasıyla tüketicilerin gönlünü kazanmayı başaran Realme, bir süre önce duyurduğu Watch ve Buds Air Neo ürünlerini Türkiye'de satışa sundu. Ürünlerin en dikkat çekici yanı ise tüketicinin yararına olacak fiyat politikaları.

Realme, Buds Air Neo kablosuz kulaklığının 17 saate kadar kullanım imkanı sunacağını duyurmuştu. Bluetooth 5.0 bağlantı desteğiyle gelen kablosuz kulaklık, aynı zamanda oldukça düşük olan gecikme modu ile bilhassa oyuncuların dikkatini çekmektedir.

Realme Buds Air Neo Fiyatı

Realme Buds Air Neo, IPX4 sertifikası edinmeyi başarmış bir üründür. Bu sertifika ürünün su sıçramalarına karşı dayanıklı olduğunu göstermektedir. Türkiye'de satışa sunulan ürünün beyaz, kırmızı ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Realme Buids Air Neo'nun fiyatı ise 399 TL olarak belirlenmiş durumda.

Diğer taraftan, 1.4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan Realme Watch, 12 farklı ekran tasarımıyla kullanılabilen bir üründür. Kullanıcılar kalp atışlarını ve kanlarındaki oksijen seviyesini bu akıllı saat sayesinde diledikleri zaman kontrol edebilmektedirler.

Realme Watch Fiyatı

14 farklı spor etkinliğini takip edebilme özelliğine sahip olan akıllı saatin, su içmek veya günlük adım hedefini yerine getirebilmek için belirli bir hatırlatıcı sistemi bulunmaktadır. Türkiye'de satışa sunulan ürünün siyah, kırmızı, mavi ve yeşil kordonlu modelleri bulunmaktadır. Realme Watch'ın fiyatı ise 599 TL olarak belirlenmiş durumda.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap