Razer, Hammerhead True Wireless Pro İsimli Kulaklığı Duyurdu

ABD merkezli oyuncu ekipmanları üreten Razer firması yeni kablosuz kulaklıklarını duyurdu. Razer Hammerhead True Wireless Pro isimli kulaklıklar dikkat çeken özelliklerle donatılmış durumda.

Razer Hammerhead True Wireless Pro hem oyunculara hem de müzik severlere hitap ediyor. Hibrit Aktif Gürültü Engelleyici özelliği 7 farklı başlıkla birleşerek kullanıcılara hem üst seviyede ses deneyimi hem de konfor sunuyor. THX sertifikalı kulaklık 10 mm çapındaki sürücüleri ile yüksek kalitede ses deneyimi sunuyor. Ayrıca sahip olduğu Bluetooth 5.1 bağlantı desteği ile iOS ve Android cihazlarla bağlantı kurabiliyor aynı zamanda da kullanıcısına düşük gecikme süresi sunuyor.

Razer Hammerhead True Wireless Pro, çağrılara yanıt verme, oynatma, duraklatma, değiştirme gibi komutları dokunmatik tuşlar üzerinden gerçekleştiriyor. IPX4 sertifikasına sahip olması kulaklığı toza ve suya karşı dayanıklı hale getiriyor. Kulaklık, tek şarj ile 20 saate kadar kullanım sunuyor.

Razer Hammerhead True Wireless Pro Fiyatı Ne Kadar?

Razer, kablosuz kulaklıkları kendi web sitesinde 199 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuyor. Kulaklıkların Türkiye’de satılıp satılmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap