PlayStation 5 Pulse 3D Kulaklık Fiyatı Belli Oldu

Oyun dünyasının beklenen konsolu PlayStation 5’in fiyatının belli olmasıyla birlikte aksesuarlarının da fiyatları açıklanmaya başlandı. Bu aksesuarlardan biri de yeni PS5 Pulse 3D kulaklık. PS 5’in 8 bin 299 liralık fiyatının ardından Pulse 3D kulaklığının da Türkiye fiyatı açıklandı. Dünyada 100 dolara satışa sunulan kulaklık, Türkiye’de 1569 liraya alıcılarını bekliyor. 

Sony’nin oyun deneyimini daha üst seviyelere taşımak için ürettiği kablosuz kulaklıkta, çift mikrofon bulunuyor.  Yalıtımı teknoloji ve tasarımla birleştiren dev şirket, kulaklıkta kusursuz bir gürültü engelleme vaat ediyor. Pulse 3D, isminden de belli olduğu üzere oyunculara 3 boyutlu ses teknolojisini sonuna kadar yaşatıyor.

Sony’nin lansmanda en çok üzerinde durduğu konu, kulaklığın 3 boyutlu kullanım deneyimiydi. Özellikle RPG türü oyunlarda bambaşka bir keyif vereceği de aktarılan bilgiler arasında.

PS5 için tasarlanan kulaklıkların dünyada 100 dolardan satılıp Türkiye’de 1570 liraya satışa sunulması oyuncular tarafından fahiş bulundu. 

Diğer PS5 aksesuar fiyatları da şöyle:

  • DualSense: 1099 TL
  • DualSense Şarj Station: 479 TL
  • PS5 Kablosuz Kulaklık: 1599 TL
  • PS5 HD Camera: 949 TL
  • PS5 Medya Kumandası: 479 TL

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap