Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

OnePlus, Yeni Kablosuz Kulaklığı Buds Z'yi Duyurdu

OnePlus dün düzenlediği etkinlikle yeni akıllı telefonu OnePlus 8T'yi duyurmuştu. Ancak şirket sadece bu akıllı telefonu duyurmakla yetinmedi. Aynı zamanda oldukça etkileyici özellikleri olan ve bütçe dostu gibi görünen kablosuz kulaklığı Buds Z'yi de tanıttı.

OnePlus Buds Z'nin en önemli özelliğinin uygun fiyatı olduğunu söylemek gerek. Buna rağmen özellikler açısından şirket bonkör davranmış gibi görünüyor. Dolby Atmos desteğiyle birlikte gelecek olan kulaklık ile kullanıcılar film izlerken daha iyi bir deneyim yaşaması mümkün olacak.

OnePlus'ın yeni kulaklıkları büyük gibi görünse bile 4,7 gram ağırlığıyla oldukça hafif denilebilir. Kulaklık aynı zamanda güçlendirilmiş bass desteği ile müzik kalitesini artırma iddasında bulunuyor. Ayrıca kablosuz kulaklığın su geçirmezlik sertifikasının olduğunu hatırlatmak gerek.

OnePlus Buds Z kablosuz kulaklığının batarya kapasitesi ise oldukça iyi denilebilir. Yapılan açıklamaya göre kulaklıklar, şarj standıyla birlikte 20 saate kadar kullanım sunuyor. Hızlı şarj desteği olan kulaklıklar, 10 dakikalık şarj ile 3 saatlik bir kullanım deneyimi sunuyor.

OnePlus tarafından yapılan açıklamaya göre OnePlus Buds Z, 2 Kasım tarihiyle piyasaya sürülecek. Beyaz renge sahip olan kulaklıkların fiyatı ise 45,99 dolar olacak. Bu fiyatın ülkemiz koşullarında ise 365 TL + vergiler şeklinde olacağını unutmamak gerek.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap