Nokia, P3600 Kablosuz Kulaklığını Duyurdu

Finlandiya merkezli, köklü teknoloji şirketi olan Nokia, dikkat çekici özellikleri olan P3600 adlı kablosuz kulaklığını duyurdu.

Nokia Professional True Wireless Earphones P3600 sahip olduğu aktif gürültü engelleme, ambiyans modu, hafif ve şık tasarımı ile dikkat çekecek bir ürün gibi gözüküyor. Özellikleri ile göz dolduran kulaklıkların fiyatı ise merak ediliyor.

Nokia Professional True Wireless Earphones P3600, Hi-Fi kalitesinde ses deneyimi sunmak için özel olarak tasarlanıyor. Çift sürücüye sahip olan kulaklıklar ile ses kalitesi dengelenerek kullanıcıya sunuluyor.

Nokia P3600, Clear Voice Capture teknolojisi ile görüşme esnasındaki sesleri temizleyebiliyor. Böylece görüşmeler sırasında sesinizi ön plana alarak arkadan gelen sesleri geri plana itiyor.

Aktif gürültü önleme özelliğine sahip olan kulaklıklar ile sadece dinlediğinize odaklanmak oldukça kolay. Ayrıca Ambiyans Modu bulunan kulaklık, etraftan gelen sesleri de algılamanızı sağlıyor.

Oyun modu da bulunduran Nokia P3600, oyuncular için önem arzeden gecikmeyi azaltarak daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar.

Bluetooth 5.2 bağlantı desteği ile iOS ve Android cihazlarla uyumlu çalışan kulaklık, Google Asistan ve Siri Asistan desteği sunuyor. 400 mAh batarya kapasitesine sahip olan kulaklıklar 18 saat pil ömrü sunuyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap