Microsoft To Do Uygulaması Güncellendi

Microsoft To Do uygulaması için yeni bir güncelleme yapıldı. Güncellemede kullanıcılar için senkronizasyon, verimlilik alanlarında önemli iyileştirmeler yapıldı.

Microsoft tarafından Android, Windows ve iOS platformları için Microsoft To Do uygulamasına yeni bir güncelleme geldi. Uygulamanın daha fazla ön plana çıkmasını isteyen teknoloji devi tüm işletim sistemlerini destekleyen platformunda verimliliği ve senkronizasyondaki pek çok hatayı gidermeyi başardı. Microsoft resmi blog adresinde yer alan gelişmelerde, yapılan geliştirme için Microsoft, “Sizin için sorunsuz bir uygulama içi ve cihazlar arası deneyimi kolaylaştırmak için uygulama senkronizasyon sürecinde birkaç erişilebilirlik düzeltmesi ve iyileştirme yaptık.” dedi.

Microsoft To Do uygulamasına neler geldi?

Yapılan resmi açıklamaya göre ev işletim sistemlerine göre uygulamaya gelen yeni özellikleri Microsoft şöyle aktardı;

Windows sürümündeki yenilikler

Sizin için sorunsuz bir uygulama içi ve cihazlar arası deneyimi kolaylaştırmak için uygulama senkronizasyon sürecinde birkaç erişilebilirlik düzeltmesi ve iyileştirme yaptık.

Android sürümündeki yenilikler

  • Snackbar görüntüleme süresini azaltarak widget deneyimini iyileştirdik.
  • Notlar ve hatırlatma deneyiminde de iyileştirmeler var. 

iOS sürümündeki yenilikler

Bu sürümde, daha iyi bir senkronizasyon deneyimi için UX iyileştirmeleri yaptık. Bazı erişilebilirlik hata düzeltmeleri de var.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap