Lenovo Yoga Slim 7i Pro: İnceleme Puanları (Özet)

Lenovo Yoga Slim 7i Pro beklenenden daha fazla güç sunabilme potansiyeline sahip bir dizüstü bilgisayardır. Kullanıcısına farklı kullanımlar için esnek çözümler sunar. Bu esneklik sayesinde dizüstü bilgisayarını çok amaçlı olarak kullanabilmek isteyenler için ideal bir ürün haline gelir.

Lenovo Yoga Slim 7i Pro ekranında yer alan 90Hz yenileme hızıyla dikkat çeker. 14 inçlik dizüstü bilgisayar 2880 x 1800 çözünürlüğe sahiptir. Ekran gerek tasarımı gerek ise performansıyla oldukça rekabetçidir. Özellikle hafif bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız radarınıza kolaylıkla girebilecektir.

Lenovo Yoga Slim 7i Pro: Hafif ve Performanslı

Lenovo Yoga Slim Pro 7i ile ilgili beklentileri iyi belirlemek gerek. Bu dizüstü bilgisayarın yapabilecekleri ve yapamayacakları bellidir. Şimdiye kadar yapılan incelemeler Lenovo Yoga Slim Pro 7i'nin performansını ortaya koyma ve fiyatına değer olup olmadığı konusunda size ışık tutabilecektir.

Geek Culture: 8.7/10

"Lenovo Yoga Slim 7i Pro mükemmele yakın bir kullanım esnekliğine ve batarya ömrüne sahiptir. Hafif yapısı sayesinde kolayca taşınabilir. Performans konusunda sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Belirli açılardan üst düzey performansa çıkamayabilir. Ancak çok çeşitli ihtiyaçları karşılayabilen güçlü bir dizüstü bilgisayardır."

Geek Culture tarafından yapılan inceleme Lenovo Yoga Slim 7i Pro'nun 14ITL5 modelini kapsar.

İncelemenin Tamamı: Geek Review

CHIP Online: 90/100

"Lenovo Yoga Slim 7i Pro gerçekten başarılı bir dizüstü bilgisayardır. Tasarım hatlarından performansa, kolay kullanım seçeneklerinden güvenlik yeteneklerine kadar dört dörtlük bir modeldir. Eğer bu tatta bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız bu dizüstü bilgisayarı rahatlıkla alışveriş listenize ekleyebilirsiniz."

CHIP Online tarafından yapılan inceleme Lenovo Yoga Slim 7i Pro'nun 14ITL5 modelini kapsar.

İncelemenin Tamamı: CHIP Online

ShiftDelete: Ultra Hafif

"Lenovo Yoga Slim 7i Pro ultra hafif bir dizüstü bilgisayardır. Böyle olsa bile zaman zaman oyun için kullanıma izin verebilir. Rekabetçi türde oyunlar oynuyorsanız ekran size yeterli performansı sağlayacaktır. Güçlü donanımlara sahip olmasına rağmen dizüstü bilgisayarın güç tüketmesi en önemli yanlarından biridir."

ShiftDelete tarafından yapılan inceleme Lenovo Yoga Slim 7i Pro'nun 14ITL5 modelini kapsar.

İncelemenin Tamamı: ShiftDelete

Spin Life: Çıtayı Yükseltti

"Lenovo Yoga Slim Pro 7i bir oyun bilgisayarı aramayanlar için çıtayı epey bir yükseltir. 90Hz yenileme hızına sahip ekran paneli, pek çok işin yapılmasını sağlayan Intel işlemcisi ve oldukça sessiz çalışan yapısı göz doldurur. Evde çalışırken kendinizi rahat hissedeceğiniz bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız fazla uzağa gitmemelisiniz."

Spin Life tarafından yapılan inceleme Lenovo Yoga Slim 7i Pro'nun 14ITL5 modelini kapsar.

İncelemenin Tamamı: Spin Life

LOG: 9.1/10

"Lenovo Yoga Slim Pro 7i şık ve iddialı bir gövde tasarımına sahiptir. Bu iddiasını ise güçlü özellikleriyle destekliyor. Oyun performansına çok önem biri değilseniz bu dizüstü bilgisayar sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Batarya performansı açısından biraz daha iyi olsa çok daha ideal bir dizüstü bilgisayar olabilirdi."

LOG tarafından yapılan inceleme Lenovo Yoga Slim 7i Pro'nun 14ITL5 modelini kapsar.

İncelemenin Tamamı: LOG

Unbox: Sorunsuz Cihaz

"Lenovo Yoga Slim Pro 7i premium düzeyinde satın alınabilecek en iyi dizüstü bilgisayarlardan biridir. Birinci sınıf bir dizüstü bilgisayardan bekleyebileceğiniz her türlü performansı sunar. Güçlü donanıma ek olarak harika bir ekrana ve kullanıcısını üzmeyecek cinsten harika bir soğutma çözümüne sahiptir."

Unbox tarafından yapılan inceleme Lenovo Yoga Slim 7i Pro'nun 14ITL5 modelini kapsar.

İncelemenin Tamamı: Unbox

Lenovo Yoga Slim Pro 7i: Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Lenovo Yoga Slim Pro 7i incelemeleri sizi memnun ettiyse bu dizüstü bilgisayarın teknik özelliklerini detaylı bir biçimde gözden geçirebilirsiniz. Teknik özellikler beklediğiniz sevideyse ve incelemeler istediğiniz türden bilgileri size sunuyorsa bu dizüstü bilgisayarı satın alma seçenekleriniz arasına dahil edebilirsiniz.

Lenovo Yoga Slim Pro 7i Özellikleri ve Fiyatı
İşlemci (CPU) 11th Gen Intel® Core™ i7
Ekran Kartı (GPU) Intel® Iris® Xe / NVIDIA® GeForce® MX450
Bellek (RAM) 16 GB (Maksimum)
Depolama 1 TB M.2 PCIe SSD (Maksimum)
Ekran (Boyut) 14" (16:10)
Ekran (Çözünürlük) 2.8K (2880 x 1800)
Ekran (Tür) IPS
İşletim Sistemi (OS) Windows 10 / Windows 10 Pro
Ağırlık 1,45 kg
Fiyat 1.050 ABD Doları

Lenovo Yoga Slim Pro 7i gerçekten performanslı bir dizüstü bilgisayardır. Aşırı güçlü bir oyun performansı beklemiyorsanız diğer tüm konularda size yardımcı olabilecektir. Ancak her zaman fiyat/performans açısından en ideal ürünlere yönelmenizi öneririz. Bunun için dizüstü bilgisayar önerileri kısmına göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap