GS Auto Clicker: Basit Otomatik Mouse Tıklatma Programı

GS Auto Clicker mouse tıklamalarını otomatik hale dönüştüren ve bu tıklamaların tekrarlanmasını sağlayan bir yazılımdır. Otomatik tıklamalara veya tekrarlaya ihtiyaç duyulan bir iş yapıyorsanız verimliliğinizi artırmak için son derece kullanışlıdır. Çünkü vakit kazandırır ve diğer işlere odaklanmanızı sağlar.

GS Auto Clicker aynı zamanda kullandığınız mouse düğmeleri problemli ise onları taklit edebilme özelliğine sahiptir. Bu yazılım dışında daha farklı seçeneklere ve yapılandırma ayarlarına sahip otomatik tıklama araçları bulabilirsiniz. Ancak bu yazılım basit ayarlar ve seçenekler arayanlar için yeterlidir.

GS Auto Clicker: Basit ve İşlevsel

GS Auto Clicker uygulaması sadece Windows için geliştirilmiştir. Tekrarlayan görevleri otomatikleştirmek ve mouse tıklamalarıyla makrolar oluşturmak için idealdir. Bu yazılımı kullanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. En önemlisi ise arka planda çalışmaya devam edebilir ve mouse üzerinden ekstra işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

GS Auto Clicker kusursuz bir yazılım değildir. Oluşturduğunuz makroları kaydetme şansınız yoktur. Yazılım içinden yardım almaya çalıştığınızda ilgisiz alakasız sitelerle karşılaşırsınız. Uygulama güncellemeler konusunda yetersizdir. Artı yönde ise ücretsiz olması ve oldukça basit bir şekilde kullanılması yer alır.

GS Auto Clicker özel sistem gereksinimlerine sahip değildir. Bilgisayarınız eski olsa bile onu herhangi bir problem yaşamadan kullanabilirsiniz. Windows Vista dahil olmak üzere eski sistemlerde çalışabilir. Sadece onu tam olarak nasıl yükleyeceğinizi ve nasıl kullanacağınızı bilmeniz önemlidir.

GS Auto Clicker: Yükleme ve Kullanma

GS Auto Clicker yazılımını yüklemek oldukça basittir. Epey bir hafif olan kurulum dosyasını indirdikten sonra kurulum sihirbazını çalıştırırsınız. Kurulum sihirbazında varsayılan kurulum yolunu değiştirebilir ve isteğe bağlı olarak bir masaüstü simgesi oluşturabilirsiniz.

GS Auto Clicker basit yapıdadır. Programı çalıştırdığınız zaman F8'e basarak makroyu çalıştırma noktasına ulaşabilirsiniz. Tıklama, kayıt ve genel seçenekler gibi bilgileri içeren üç farklı menüsü vardır. Ana pencereyi kapatsanız bile bildirimlerin yer aldığı sistem tepsisinden ona kolayca ulaşabilirsiniz.

  • GS Auto Clicker programını kullanabilmek için Options > Recording > Multiple Clicks kısmına ulaşın.
  • Öncelikle Record kısmına tıklayın ve daha sonrasında birden fazla tıklama gerçekleştirin.
  • Pick Point kısmına basın ve mouse imlecini ekranda hareket ettirip tıklamalar yapın. Tüm tıklama noktalarını yakalayana kadar bunu devam ettirin.
  • Oluşturduğunuz tıklama komutlarını geçerli kılmak için Ok seçeneğine tıklayın.
  • Ana pencereyi kapatarak programın sistem tepsisinde çalışmaya devam etmesini sağlayın.
  • Oluşturduğunuz makronun başlaması için klavyedeki F8 tuşuna basın.

GS Auto Clicker belirlemiş olduğunuz mouse tıklamalarını ardı ardına gerçekleştirmeye başlayacaktır. Mouse tıklama hızını yükseltmek veya düşürmek için Options > Clicking > Repeat kısmına giderek Interval değerini değiştirebilirsiniz. Dilerseniz F8 tuşuna yeniden basana kadar kaç tekrar gerçekleştirileceğini seçebilirsiniz.

GS Auto Clicker: Basitlik Konusunda Rakipsiz

GS Auto Clicker gerçekten basit bir uygulamadır. Onu kullanırken herhangi bir problem yaşamazsınız. Biraz eski bir panele sahiptir ve gelişmiş seçenekler konusunda yetersizdir. Makroları önceden kontrol etme imkanınız yoktur. Kayıt altına aldığınız tıklamaları sadece uygulamaya koyarsınız.

GS Auto Clicker uzun bir süredir yeni özellikler kazanmayan bir programdır. Ancak Windows 10 dahil olmak üzere herhangi bir Windows sürümünde uyumluluk sorununa sahip değildir. Temel görevleri yerine getirmek için fazlasıyla yeterlidir. Ücretsiz olması ise en önemli yanlarından biridir.

GS Auto Clicker: Kullanışlı Otomatik Mouse Tıklamaları

GS Auto Clicker detaylı incelendiğinde mouse tıklamalarını içeren temel görevleri kolaylıkla yerine getirebildiğini görebilirsiniz. Bu işi sorunsuz bir biçimde gerçekleştiren Windows uygulaması arıyorsanız ve karmaşık özelliklerle vakit kaybetmek istemiyorsanız ihtiyacınızı karşılayacaktır.

En olumsuz yanı makro senaryolarını uygulamaya koyma konusundaki yetersizliğidir. Önceden kayıt yapıp bunları uygulamaya koyamazsınız. Mouse tıklama senaryoları oluşturmak için uygun değildir. GS Auto Clicker aracını kullanmaya başlamadan önce aşağıdaki soruları ve cevaplarını incelemek isteyebilirsiniz.

  • GS Auto Clicker ücretsiz mi? Evet ücretsiz. Programı gönül rahatlığıyla ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kilitli özellikler, zaman sınırlamaları ve gizli maliyetler gibi durumlarla karşılaşmazsınız.
  • GS Auto Clicker güvenli mi? GS Auto Clicker güvenli bir programdır. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım içermez. Ancak uygulamayı resmi olmayan kaynaklardan indirirken dikkatli olmalısınız.
  • GS Auto Clicker en iyi otomatik tıklama programı mı? Belirli doğrultuda öyledir. Mouse tıklamalarını otomatikleştirmek için basit bir program arıyorsanız farklı bir alternatif yoktur.

Görevleri otomatik hale getiren araçlar zamandan, emekten ve paradan tasarruf etmenizi sağlarlar. Tekrarlayan işlerle uğraşmak yerine bir uygulamayı sizin adınıza çalışacak şekilde planlamanız mümkündür. GS Auto Clicker bu türden bir araçtır ve mouse tıklamalarını otomatik hale getirir.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap