Yeni MacBook Air Beyaz Çerçevelerle Gelebilir

MacBook Air ile ilgili yapılan son sızıntılar, yeni modellerin beyaz çerçevelere sahip olacağını gösterdi. Apple yeni modelinde farklılıklar sunabilir.

Piyasaya sunduğu yeni cihazlarda kullanıcılarına sürpriz yapmayı seven Apple, yeni tanıtacağı MacBook Air modelinde de benzer bir gelişmeye yer verilebilir. Öyle ki yapılan yeni sızdırma ile birlikte MacBook Air versiyonlarında beyaz bir çerçeve tasarımını tercih ettiği görülen Apple, bugüne kadar en yeni ve farklı görünümdeki MacBook Air modelini kullanıcılar ile buluşturabilir.

Sızdırılan MacBook Air dikkat çekti!

Şirket için radikal bir değişiklik içeren beyaz çerçeveler şu ana kadar kullanıcılar tarafından da olumlu dönüşler aldı. Her ne kadar sızıntının gerçek olup olmadığı bilinmese de şimdiden konuşulan MacBook Air modelleri, benzer şekilde piyasaya çıkartılırsa Apple'ın yüksek satış rakamlarına ulaşmasını sağlayabilir. Üstelik MacBook Air için tek yenilik çerçevelerde beyaz renginin tercih edilmesi değil.

Yapılan sızdırmaya göre MacBook Air tasarımında 7 farklı renk seçeneği de sunulacak. Gümüş, mavi, sarı, turuncu, pembe, mor ve yeşil olmak üzere yeni modelde 7 farklı renk seçeneği geliştiren Apple, böylece satın alma öncesinde kullanıcılara seçim şansı tanıyacak.

Yapılan bu sızıntı her ne kadar gerçek verilere dayanmıyor olsa da geçtiğimiz günlerde yapılan son tanıtımlarda Apple tarafından yeni iMac modellerinde yer verilen yenilikler oldukça benzer. Bu bakımdan MacBook Air benzer bir yeniliklerle tanıtılabilir.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap