Hublot Big Band e Premier League Tanıtıldı

İsviçre merkezli popüler saat markası Hublot, Premier Lig tasarladığı Hublot Big Band e Premier League adlı saati tanıttı..

Hublot, Premier Lig ile birlikte ürettiği saati kullanıcılarına tanıttı. Toplamda 200 adet üretilecek saat 200 parçadan oluşuyor ve son derece hafif bir gövdeye sahip. Hem dijital hem de analog olarak kullanılabilen saat ayrıca wear OS by Google desteğine sahip.

Hublot Big Bang e Premier League gücünü Qualcomm Snapdragon Wear 3100 işlemcisinden alıyor. Akıllı saat, 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanı sunuyor. Saatin 300 mAh kapasiteli bataryası ise 2.5 saatte şarj olabiliyor.

Uygulamanın Özellikleri

Premier Lig'in orijinal renklerini barındıran saat, Hublot Loves Football Premier League uygulamasını kullanıyor. Bu uygulama ile kullanıcılar golleri cezaları, oyuncu değişikliklerini, takımların kadrolarını, maçların saatlerini, hatta VAR kararlarını bile takip edebiliyor.

Hublot Big Band e Premier Leage Fiyatı Ne Kadar?

Yalnızca 200 adet üretilecek olan saat, yurt dışında 5.200 dolar fiyat etiketine sahip. Saatin ülkemizde satılıp satılmayacağı ise bilinmiyor.

 

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap