Huawei, Watch GT 2 Porsche Design'ı Duyurdu

Huawei, düzenlediği etkinlikte yeni ürünü olan ve Porsche Design kategorisinde bulunan Watch GT 2 Porsche Design’ı tanıttı.

Sınırlı üretim ve özel tasarıma sahip olan Watch GT 2 Porsche Design’ın tasarımı normal bir saati andırsa da o bir akıllı saat ve diğer tüm akıllı saatlerin sunduğu özelliklere sahip. Gümüş renk kordona ve oval bir ekrana sahip olan saat diğer Porsche Design ürünleri gibi spor bir görünüm sunmuyor.

1,39 inç büyüklüğe, 454 x 454 piksel çözünürlüğe ve AMOLED ekrana sahip olan Watch GT 2 Porsche Design, Huawei tarafından özel bir arayüzde sunuluyor. 100’den fazla egzersiz modu, uyku takibi, stres takibi ve hava durumu bildirimleri ile ilgili bilgilendirmeler yapabiliyor.

Bluetooth 5.1 destekli bağlantısı iOS ve Android telefonlar ile uyumlu çalışmasını ve sahip olduğu GPS ile konum doğruluğunu arttıran saat ayrıca 4 GB RAM kapasitesi sunuyor. Tek şarj ile 14 gün kullanım süresi de oldukça iyi gözüküyor.

Watch GT 2 Porsche Design Fiyatı Ne Kadar?

Özel tasarımı ve sınırlı üretimi olan Huawei Watch GT 2 Porsche’nin fiyatı 695 euro olarak belirlendi.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap