Huami, Amazfit Pop İsimli Akıllı Saatini Duyurdu

Huami, Amazfit Pop isimli akıllı saatini tanıttı. 1 Kasım’da satışa sunulacak olan kulaklığın fiyatı Çinli kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor.

Amazfit Pop, parmak izi bırakmayan ekranı ile ön plana çıkıyor. Parmak izi bırakmayan ekranın diğer özellikleri ise 1.43 inç büyüklüğe ve 305 ppi piksel yoğunluğa sahip olması.

9 günlük kullanım sağlayan 225 mAh kapasiteli pile sahip olan akıllı saat, 2 saatlik sürede şarj edilebiliyor. 

NFC ve Bluetooth 5 bağlantı desteğine sahip olan Amazfit Pop, Android ve iOS cihazlarla uyumlu çalışabiliyor. Ayrıca alarm, hatırlatıcı, müzik uygulamalarının kontrolü gibi birçok desteğe sahip saat 31 gram ağırlığı ile kullanıcılarına konforlu bir kullanım sunuyor. 60 farklı spor aktivitesini takip edebilen saatin kalp atış hızı, kandaki oksijen miktarını ölçme gibi özellikleri de bulunmakta.

Amazfit Pop Fiyatı Ne Kadar?

3 farklı renk seçeneğine ile tüketicilere sunulan Amazfit Pop şu an ön sipariş ile satın alınabiliyor. Ön sipariş fiyatı 45 dolar olan saatin 1 Kasım’dan sonraki fiyatının ise 52 dolar olacağı açıklandı.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap