Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar’a Yeni Tasarım Geliyor!

Google tarafından geliştirilen özel online uygulamalar yeni tasarımı ile göz dolduruyor. Material You tasarımı şimdi online uygulamalara geldi.

Google tarafından son dönemlerde yeni bir tasarım trendi takip edilirken Material You olarak adlandırılan yeni tasarımlar, pek çok uygulamaya kademeli bir şekilde gelmeye başladı. Android 12'nin piyasaya sürülmesi yaklaştıkça pek çok farklı uygulamada daha detaylı bir şekilde görmeye başladığımız tasarımdan son olarak etkilenen Google'ın online office uygulamaları oldu.

Google Dokümanlar, E-tablolar ve Slaytlar olarak adlandırılan online uygulamalar, kullanıcıların yeni işletim sistemi ile birlikte yepyeni tasarımlarıyla kullanacak.

Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar tasarım değişikliği neler içeriyor?

Google Dokümanlar, E tablolar ve slaytlarda yapılan tasarım değişikliklerinde yuvarlak öğeler ve ince pastel tonlar dikkat çekiyor. Özellikle şu andaki mevcut sürümde daha keskin hatların kullanılması yeni tasarımda kendini çok daha fazla belli ediyor. Daha oval köşeler, göze daha hoş gelen bir tasarımın ortaya çıkmasını sağlarken Google uygulamalarında yaptığı yenilikler sayesinde tasarımdaki son trendlere de uyum sağlayabiliyor.

Yeni tasarımlar için paylaşılan ekran görüntülerinde ise yapılan değişiklikler ve farklar net bir şekilde görülebiliyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap