Garmin, Enduro İsimli Akıllı Saati Tanıttı

ABD merkezli akıllı Garmin firması, akıllı saat modellerine bir yenisini ekledi. Firma, Enduro adlı akıllı saatini kullanıcılarına tanıttı.

Garmin Enduro, dikkatleri üzerine çeken bir pil ömrü ile piyasaya merhaba diyor. 65 günlük pil ömrü, hemen hemen herkesin ilgisini çekiyor. Bazı özellikleri pasif duruma getirdiğiniz zaman pil ömrü 80 saate kadar ulaşabiliyor.

Akıllı saat, 1.4 inç boyutunda ve 280 x 280 piksel çözünürlüğe sahip. Saatin ekran teknolojisi ise OLED. Saatin pil ömrü kadar dikkat çeken diğer bir özelliği yine ekranın üzerinde yer alıyor. ''Power Glass'' adı verilen cam, güneş enerjisinden yararlanma imkanı sunuyor.

Birçok akıllı saatte bulunan aktiviteleri ve özellikleri bünyesinde bulunduran akıllı saat, sporcu saati olmasından dolayı gelişmiş spor içeriklerini de içeriyor.

Bluetooth bağlantısı ile iOS ve Android cihazlar ile bağlantı kurabilen Enduro, aynı zamanda GPS özelliğine de sahip.

Garmin Enduro Fiyatı Ne Kadar?

Garmin Enduro, 799 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Henüz yurt dışında satılan saatin Türkiye'de de satılması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap