Galaxy Watch 4 Classic İçin Önemli Sızdırma

Samsung Galaxy Watch 4 serisinin Unpacked etkinliği ile duyurulması bekleniyor. Ancak şimdiden yeni modeller için çok fazla bilgiye sahibiz.

Samsung tarafından geliştirilen akıllı saat modelleri için uzun zamandan beri pek çok farklı iddia gündeme geldi. Son paylaşımlarda ise geliştirilen yeni modeller özel bir video ile her bir açıdan görüldü. Twitter üzerinden Evan Blass aracılığı ile aktarılan gelişmelerde, mevcut saatlerin iki farklı versiyon ile piyasada yer alacağı belirtildi. Açıklamalara göre yeni modeller Galaxy Watch 4 Classic ve Galaxy Watch 4 Active olarak adlandırılacak. 

Evan Blass tarafından yapılan paylaşımlarda, Galaxy Watch 4 Classic olarak adlandırılan modellerin 3 farklı rengi, 360 derecelik GIF’ler ile paylaşıldı. Mevcut video, döner çerçeveye sahip bir akıllı saatin geliştirildiğini gözler önüne sererken aynı zamanda saatlerde yer alacak renkler hakkında da net bilgilere ulaşılmasını sağladı.

Galaxy Watch 4 Classic’te döner çerçeve desteği

Farklı fonksiyonlarının gerçekleştirilmesi için akıllı saatte çerçevede döner bir sistem kullanılacak. Bu bakımdan mevcut özelliği ile önceki serilerden ayrılan Galaxy Watch 4 Classic, daha kişisel bir deneyim sunabilir. Galaxy Watch 4 Classic dışında geliştirilen diğer modelde ise sanal bir döner çerçevenin kullanılması bekleniyor.

Galaxy Watch 4 Classic için 42mm ve 46mm olmak üzere 2 farklı kasa seçenek yer alacak.  Ancak fiyat olarak daha üst bir etiket fiyatı belirlenebilir. Mevcut model, Samsung premium saatlerinden birisi olacak. Bu nedenle de 400 Dolar üstü bir fiyatlandırma bekleniyor. Ayrıca geliştirilen ve yenilenen WearOS’la kutudan çıkacak akıllı saatlerin işletim sistemi performansı da merak ediliyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap