Galaxy Buds 2 IP Derecesiyle Önceki Seriyi Geçebilir!

Galaxy Buds 2 ile yeni bir kulaklık modeli üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Yeni model, IP derecesiyle daha üstün bir kullanım sunabilir.

Galaxy Buds 2 için yeni bir sızıntı daha yaşandı. Bugüne kadar sayısız paylaşım ile pek çok özelliği açığa çıkan yeni kablosuz kulaklar için yeni sızıntılarda IPX7 derecesinin kullanılabileceği belirtildi.

Snoopy’den Yeni Galaxy Buds 2 Sızıntısı

Galaxy Buds 2 için yeni iddialar Snoopy’den geldi. İddialara göre Galaxy Buds 2’de yer alması beklenen IPX7 derecesi, daha önce Galaxy Buds Pro modelinde kullanılmıştı. Ancak daha önce yapılan sızıntılarda modelde IPX2 olması bekleniyordu.

IPX2’e göre daha iyi bir koruma sağlayan IPX7, su sıçramalarına ve tere karşı daha iyi bir direnç gösteriyor. Bu bakımdan yeni modeli satın almak isteyenler için hava şartları ve su teması artık bir tehlike yaratmayacak. Orijinal Galaxy Buds modelinde IPX2 kullanıldığı göz önünde bulundurulduğunda Galaxy Buds 2 geliştirilen özelliğiyle birlikte daha iyi bir kullanım sunacak.

Galaxy Buds 2 Özellikleri Neler?

Galaxy Buds 2 kulaklık özelliklerinde dikkat çeken detaylar ise şöyle;

  • Batarya: Galaxy Buds 2 kulaklıkların her birinde 61 mAh batarya yer alacak. Kutusunda ise 472 mAh kapasiteli bir batarya mevcut. Bu sayede kullanıcılar tek şarj ile Galaxy Buds 2’de ANC açıkken 5 saat, ANC kapalıyken ise 8 saatlik bir kullanım elde edebilecek. Kutu şarjı ile birlikte toplam şarj süresi ise 28 saate kadar çıkabiliyor. 5 dakika kadar şarjda kalan kulaklıklar, kesintisiz 55 dakikalık bir kullanım sunacak. Şarjda ise Qi kablosuz şarj desteği bulunuyor.
  • Mikrofon: Her kulaklıkta, 3 mikrofon desteği bulunuyor. 11 mm woofer ve 6.5 mm tweeter da diğer özellikler arasında.

11 Ağustos’ta Tanıtılacak

Galaxy Buds 2 için fiyat net olmasa da modelde 178 dolarlık bir fiyatın belirlenmesi bekleniyor. Bu fiyatlandırma cihazı Galaxy Buds Pro ile Galaxy Buds arasına yerleştirecek.  Samsung’un 11 Ağustos'ta Galaxy Buds 2 serisini tanıtması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap