Galatasaray İle Getir’den Sponsorluk Anlaşması

Galatasaray tarafından yapılan resmi açıklamada Galatasaray ile Getir arasında özel bir anlaşmanın yapıldığı duyuruldu.

Türkiye'nin ardından Avrupa bölgesinde ciddi yatırımlar yaparak ilerleme kaydeden Getir, geçtiğimiz günlerde İngiltere'nin köklü takımlarından olan Tottenham Hotspur ile sponsorluk anlaşması yaptığını duyurmuştu. Türkiye'de yaşanan son gelişme de ise Galatasaray ile yapılan görüşmeler neticesinde sponsorluk anlaşması için tarafların anlaştığı belirtildi.

Türkiye'nin önde gelen takımlarından birisi olan Galatasaray ile yapılan sponsorluk anlaşması yarın gerçekleştirilecek özel bir basın toplantısı ile duyurulacak. Toplantı ile birlikte Getir’in Galatasaray'a nasıl bir maddi destek sunacağı, anlaşmanın süresi ve diğer detayları paylaşılacak.

Toplantı yarın 11.00’de başlayacak

Basın toplantısı yarın Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda gerçekleşecek. İmza törenine Galatasaray İkinci Başkanı Ali Polat Bengiserp ve Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek’in katılacağı belirtildi. Toplantıda aynı zamanda soru cevap bölümü de olacak.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap