Coinbase NFT Platformu İçin Ön Başvurular Başladı

Dünyanın en popüler kripto para borsalarından bir tanesi olan Coinbase NFT Platformu açacağını duyurdu ve ön başvurular almaya başladı.

Kripto para borsalarının NFT’ye olan ilgisi günden güne artıyor. Geçtiğimiz dönemlerde Binance tarafından açılan NFT pazarının ardından sektördeki en güçlü rakiplerden birisi olan Coinbase de NFT pazarı için destek vereceğini duyurdu. Yapılan bu açıklamalar ile birlikte önümüzdeki günlerde rekabetin bu alanda yaşanacağı net olarak görüldü.

Duyurulan platform için henüz destek vermeyen Coinbase, sadece ön kayıt dönemini başlatmış durumda. Platformunu kullanan ve NFT işlemlerini de Coinbase üzerinden yapmak isteyen kişiler şimdiden online olarak başvurularını yapabilir.

Coinbase NFT ön kaydı nasıl yapılır?

Platform için ön kayıt yapmak ve ilk erişim sağlamak isteyen kişi olmak istiyorsanız şimdiden online olarak başvurunuzu iletebilirsiniz. Bağlantı üzerinden ulaşabileceğiniz online sayfadaki email bölümüne yazacağınız e-mail adresiniz ile birlikte kayıt işlemleri kolay bir şekilde tamamlanmaktadır.

Bu aşamanın ardından Coinbase platformunun kullanıma hazır hale gelmesi ile birlikte tüm kullanıcıları bilgilendirecek ve NFT işlemlerinin yapılabileceği online sayfa üzerinden destek vermeye başlayacak. Yapılan açıklamalarda özellikle erken erişim ile ön kayıt yaptıran kişilerin ne tür ayrıcalıklara sahip olacağı belirtilmedi. Aşağıdaki sayfa üzerinden erişebileceğiniz kayıt platformu ile kolay bir şekilde başvurunuzu iletebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap