Binance'den Yeni Kripto Para Listelemesi: JasmyCoin (JASMY)

Binance tarafından yapılan açıklama ile JasmyCoin (JASMY) listelemesinin gerçekleştirileceği duyuruldu. JASMY/BTC, JASMY/BNB, JASMY/BUSD ve JASMY/USDT şeklindeki işlem çiftleri 22 Kasım 2021 tarihinde saatler 15:00'i gösterdiğinde başlatıldı. Kullanıcılar JASMY çekimlerini ise 23 Kasım 2021 saat 15:00'te yapmaya başlayabilecekler.

JASMY, kullanıcıların Nesnelerin İnterneti (Internet of Things) cihazlarından oluşturulan verileri çeşitli işletmelere satabilecek bir veri pazarı projesidir. JASMY, Jasmy veri platformunda kullanılan para birimi olarak hizmet veren yerel yardımcı programın simgesidir. Binance'de JASMY'nin listeleme ücreti 0 BNB olacak.

JASMY Nedir?

JasmyCoin ya da daha bilinen adıyla JASMY, ERC 20 standardını temel alan bir kripto para birimidir. Henüz yeni sayılabilecek bir kripto para birimi olduğundan yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Coinmarketcap verilerine göre Binance'de listeleneceği duyurulduktan sonra JASMY kripto para biriminin fiyatı %51,49 oranında artış göstermiştir.

JASMY kripto para birimi, çok sayıda kişinin ve işletmenin token aktarmak için kullanabildiği ERC 20 standardına dayalıdır. Dijital cihazlar, hizmetler ve değer değişimleri için ödeme kanıtı olarak kullanılacak bir kripto paradır. Kullanılabilirliği sınırlı olmadığından bu kripto paranın çok çeşitli amaçlarla kullanılması söz konusu olabilir.

JASMY kripto parası ayrıca Jasmy League adını taşıyan bir topluluğa sahiptir. JASMY'nin verileri daha demokratik hale getirmek gibi bir felsefesi vardır. Bu amaç için kripto alanında birlikte yenilikçiliği hedefleyen geliştiriciler tarafından desteklenir.

Jasmy League adı verilen topluluk çeşitli mühendislerin ve planlamacıların Jasmy Internet of Things platformuna dayalı olarak birbirlerinden bir şeyler öğrenmelerini sağlamaya çalışır. Bu doğrultuda dünya çapında yeni bir veri toplumu yaratmak için şirketlerin bir araya gelmesini mümkün hale getirir.

JASMY Nereden Satın Alınabilir?

JASMY birçok farklı kripto borsasında listelenmiştir. Diğer pek çok kripto paranın aksine JASMY'i normal parayla doğrudan satın almanız mümkün değildir. Bu nedenle öncelikle paranızı Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC), Binance (BNB) veya Tether (USDT) gibi büyük kripto paralara dönüştürmelisiniz.

Paranızı büyük bir kripto paraya dönüştürdükten sonra JASMY satın alabilirsiniz. Bunun için öncelikle JASMY kripto parasının listelendiği güvenilir bir kripto para borsası bulmanız gerekir. JASMY satın almak istiyorsanız aşağıdaki kripto para borsalarından birine yönelmeniz çok daha doğru olacaktır:

JASMY satın almak istiyorsanız en güvenlik kripto borsaları bu şekildedir. Coinbase Exchange, Binance, Gate.io, KuCoin ve Bittrex borsalarından birini tercih edebilirsiniz. Bazı borsalarda sahip olduğunuz normal parayı ETH, BTC, BNB, BUSD veya USDT'ye dönüştürmeniz gerekeceğini unutmamalısınız.

JASMY Kripto Parasına Yatırım Yapılır Mı?

JASMY kripto parasına yatırım yapmak istiyorsanız bu konuda kararı çeşitli gelişmeler sonrasında vermeniz çok daha doğru olacaktır. Burada size sunacağımız bilgiler herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi taşımamaktadır. Sadece JASMY konusunda daha detaylı bilgiye sahip olmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

  • JASMY kripto parasına yatırım yapmadan önce yayınlanmış olan Whitepaper dosyasını detaylıca incelemenizi öneririz.
  • JASMY, Binance kripto para borsasında listelendikten sonra değerinde yaklaşık %51.49 oranında artış yaşamıştır.
  • JASMY sahibi olan hesaplara yönelik verilerde dolaşımda olan toplam JASMY miktarının %28.2'sinin ve %15.21'inin iki adreste olduğu görülmektedir.
  • JASMY kripto parasının uzun vadede değerinin 0,80-1,00 ABD Doları seviyelerine ulaşabileceği öngörülmektedir.

JASMY kripto parası, çok sayıda kişinin ve işletmenin token aktarımı yapabileceği ERC 20 standardına dayalıdır. Bu kripto para bir ödeme kanıtı olarak kullanılacak. Doğal olarak, kullanılabilirliği sınırlanmadığı sürece çok çeşitli amaçlara sahip olabilecektir. Güvenilir bir borsadan işlem yaptığınız sürece JASMY alıp satarken herhangi bir problem yaşamazsınız.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap