Bose, Sport Open Earbuds Adlı Kulaklığı Duyurdu

ABD merkezli ses sistemleri ile bilinen Bose firması, Bose Sport Open Earbuds adlı, yeni kablosuz kulaklıklarını duyurdu.

Sporculara yönelik tasarlanan Bose Sport Open Earbuds, tasarımında kullanılan kancalı yapısı ile dikkat çekiyor. Kulaklıkta bulunan kancalar sayesinde daha sağlam ve daha konforlu bir kullanım sağlanabiliyor.

Bose Sport Open Earbuds, 16 mm sürücüler ile kaliteli bir ses deneyimi sunmayı hedefliyor. Aktif gürültü engelleme özelliği olmayan kulaklık, sporcuların yakından ilgilendiren IPX4 sertifikasına sahip oluşuyla suya karşı direnç özelliği sunuyor. Ayrıca sahip olduğu mikrofon iletişim esnasında dışarıdan gelen farklı sesleri temizlemeye yardımcı oluyor ve daha kaliteli bir iletişim deneyimi sunuyor.

Bağlantı desteğinde Bluetooth 5.1 bulunduran kulaklık tüm cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Üzerinde bulunan tuşlar ile ses seviyesi ayarı, müzik başlatma ve durdurma, sesli asistanlara bağlanma gibi işlemler yapılabiliyor. Kulaklık aynı zamanda 8 saatlik pil ömrüne de sahip.

Bose Sport Open Earbuds Fiyatı

Bose Sport Open Earbuds, web sitesinde 199,95 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Ürünün ülkemizde satışının olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor.

 

 

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap