ASUS'tan All In One Bilgisayar: Expert AiO V222

Tayvan merkezli bilgisayar ve donanım üreticisi olan ASUS firması, iş dünyası için geliştirdiği Exper AiO V222 adlı all in one (tümleşik) bilgissayarını tanıttı.

Son zamanlarda sunduğu özellikler ile iş dünyasının ofis hayatlarında popülerlik kazanan all in one bilgisayarlara Expert AiO V222'de eklendi. Bilgisayar, sunduğu özellikler ile yalnızca ofisler için değil, günümüzde pandemi nedeniyle vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz hatta iş hayatımızı bile taşıdığımız ev ortamı içinde iyi bir seçenek.

ASUS Expert AiO V222, ince kenarları ile oldukça şık görünen 21.5 inç boyutlu, Full HD görüntü kalitesine ve IPS LED teknolojisine sahip bir monitör ile karşımıza çıkıyor. ASUS, monitörün üzerine iki adet 3 W gücünde stereo hoparlör eklemeyi de ihmal etmiyor.

ASUS Expert AiO V222'nin donanım özelliklerine baktığımızda ise gücünü 8. nesil Intel işlemcilerinden alan bilgisayar, ekran kartında ise NVIDIA MX110'u kullanıyor. Bilgisayarın depolama alanı 256 GB kapasite sunarken aynı zamanda 8 GB RAM kapasitesi sunuyor.

Bağlantı noktalarında ise dört adet USB 3.1 Type-A, bir adet HDMI, bir adet RJ45 LAN ve bir adet DC-in desteği sunuluyor.

 

 

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap