Apple’dan Olimpiyatlara Özel Yeni Kordon ve Kadran Tanıtımı

Apple, 29 Haziran tarihinde resmi sitesi üzerinden yayınladığı yeni bir güncellemede, olimpiyatlara özel geliştirilen kordon ve kadran sistemlerini tanıttı. 

Apple Watch modellerinin 40 ve 44 mm'lik versiyonları için ayrı ayrı tasarlanan Apple Watch Kordon ve kadran sistemlerinde 22 ülkeye yer verildi. Ülkelerin bayrak renklerinden harekete geçilerek özel bir şekilde tasarlanan akıllı saat versiyonları, tanıtımın ardından kullanıcıların oldukça ilgisini çekti.

Kullanıcıların yeni Kordon ve kadran sistemlerini satın alarak ülkelerini destekleyebileceğini belirten Apple, tasarımlarda Türkiye'yi sisteme dahil etmemiş ve sadece 22 ülke ile olimpiyatlara yönelik özel çalışma gerçekleştirmiş.

Türkiye'nin yer almadığı ülkeler hangileri?

“Apple, tüm sporcuların ve hayranların tarif edilemez gücünü ve rekabetçi ruhunu kutlamak için Apple Watch’ta dünya genelinde bu ülkeleri temsil eden renkli tasarımlara sahip 22 sınırlı sayıda Sport Loop kayış içeren International Collection kayışlarını piyasaya sürüyor.“ denilerek yeni çalışma duyuruldu. Mevcut gelişmeye göre seçilen 22 ülke ise şöyle; Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada, Çin, Danimarka, Fransa, Almanya, Büyük Britanya, Yunanistan, İtalya, Jamaika, Japonya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Rusya, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İsveç ve ABD.

İki farklı versiyonun da 49 dolar üzerinden satışa çıktığını duyuran Apple, siparişlerin online olarak verilebileceğini belirtti. Ülkeler için özel olarak yapılan çalışmalar ise şöyle;

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap