Apple, AirPods Max İsimli Kafa Üstü Kulaklığını Duyurdu

ABD merkezli teknoloji devi Apple yepyeni bir kulaklığı kullanıcılarına sundu. AirPods Max isimli kulaklık, Apple’ın ilk kafa üstü kulaklığı, üst düzey malzeme kalitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

AirPods Max kablosuz kulaklığı, sahip olduğu Apple H1 Yongası ve 40 mm sürücüleri ile kaliteli bir deneyim sunmak için geliştirilmiş. Kulaklığı kontrol edebilmek için Digital Crown’un yanında bir de fiziksel bir tuş bulunuyor.

AirPods Max, daha kaliteli bir ses deneyimi sunmak için bünyesinde Aktif Gürültü Engelleme, şeffaf mod özelliklerini bulundurmayı ihmal etmiyor. Aynı zamanda kullanıcıların ses ayarlarını yapabilmesi için de EQ özelliği de bulunuyor. Bağlantı desteği kısmında Bluetooth 5.0 ile Apple dışındaki cihazlarda da kullanım sağlanabiliyor ancak kulaklığın tüm özellikleri aktif olarak kullanılamıyor.

AirPods Max'in kullanım ömrü de oldukça iyi görünüyor. Aktif Gürültü Engelleme özelliği aktifken 20 saate kadar kaliteli deneyim sunacak şekilde pil ömrü vaad ediyor. AirPods Max, 5 dakikalık şarj ile 1.5 saat kullanım ömrü de sunuyor. Kulaklık, aynı zamanda Smart Case adındaki kılıfı ile pil seviyesini koruyabiliyor. Kılıf, kulaklık ile birlikte geliyor.

Kulaklık için Apple Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Greg Joswiak ‘’Zahmetsiz kurulumu, inanılmaz ses kalitesi ve ikonik tasarımıyla çok sevilen AirPods, dünyanın en popüler kulaklığı. AirPods Max ile, sihirli AirPods deneyimini yüksek kaliteli ses sunan büyüleyici bir kulak üstü tasarıma getiriyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

AirPods Max Fiyatı Ne Kadar?

AirPods Max kablosuz kulaklık gümüş, uzay grisi, yeşil, pembe ve gök mavisi gibi beş farklı renk seçeneğine sahip olarak 5.699 TL’den satışa sunulacak. Kulaklığın satış tarihi 15 Aralık’ta başlayacak.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap