Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Anonymous’tan Kripto Para Hamleleri Nedeniyle Elon Musk’a Tehdit!

Anonymous tarafından yayınlanan yeni videoda, Elon Musk’a yönelik suçlayıcı ifadeler kullanıldı. Üstelik ünlü isim çeşitli faaliyetlerinin ortaya çıkarılabileceği vurgusuyla tehdit edildi.

Anonymous tarafından yayınlanan yeni bir video, tüm dünyada dikkat çekmeyi başardı. Geçtiğimiz aylardan itibaren kripto para sektörüne yönelik mesajlar yayınlayan ve sektörde normal gelişimin dışında dalgalanmalara sebep olan Elon Musk’ın hedef alındığı videoda Tesla CEO’su için milyonlarca kullanıcının hayatlarını yok ettiği, hayallerini boşa çıkardığı yönünde eleştiriler yapıldı. 

“Görmezden geliyor!”

Anonymous videosunda “Ortalama çalışan bir insanı açık bir şekilde görmezden geliyor” şeklinde yorumlamalar yapılarak Elon Musk’a yönelik ağır sözler kullanıldı. Anonymous maskesiyle videoda yer alan aktivist, insanların elektrikli araç ve uzay araştırmalarına gösterdiği ilgiden yararlanan Elon Musk için “Sosyal medyada ** gönderileri ve troller aracılığıyla kült kazanan CEO’su” şeklinde tanımlamalar yaptı. Videoda üstelik mevcut tutumun devam etmesi halinde farklı gelişmelerin yaşanabileceği, Elon Musk’ın geçmişteki mesajları yayınlanarak vurgulandı.

Önce Dogecoin, sonra Bitcoin

Sosyal medya mesajlarında ilk olarak Dogecoin ile ilgili açıklamalarda bulunan Elon Musk daha sonrasında Bitcoin'in çevreci olmadığını söylemiş, kripto para dünyasında ciddi düşüşler yaşanmasına yol açmıştı. Twitter'da yaklaşık 56 milyon takipçiye sahip olan ünlü CEO, yaptığı paylaşımların ardından yüksek oranda kayıplara da yol açtı. Şimdi ise Anonymous gibi güçlü bir gruptan gelen videoya karşılık Elon Musk’ın nasıl bir yanıt vereceği merak ediliyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap