Acer TravelMate Spin B3 Tanıtıldı

Tayvan merkezli bilgisayar üreticisi Acer firması, dokunmatik ekran özellikli Acer TravelMate Spin B3 (TMB311R-32) adlı dizüstü bilgisayarını tanıttı.

Askeri dayanıklılık sertifikası MIL-STD 810H2 bulunan Acer TravelMate Spin B3, günlük kullanım ve öğrenciler için dizüstü bilgisayar arayanlara hitap ediyor. Ayrıca Acer TravelMate Spin B3, dayanıklılık konusunda Corning Gorilla Glass korumasına yer verirken, hijyen konusunda ise antimikrobiyal ekran ve klavye kullanıyor.

Intel Pentium Silver işlemcilerii etrafında şekillenen bilgisayar, günlük işlerin yanında öğrencilerin derslerinde yardımcı olabilmesi için de yüksek performans sergiliyor. Bilgisayar aynı zamanda 12 saat pil ömrü ile uzun bir kullanım deneyimi vaad ediyor.

Bilgisayar, bağlantı noktalarında ise Wi-Fi 6, USB Type-C 3.2 Gen 1, RJ45 girişi gibi bağlantı desteklerine yer veriyor. Ayrıca 4G LTE bağlantı seçeneğinin tercih edilebildiği bilgisayar, Wi-Fi bağlantısı olmasa bile internete bağlı kalmayı sağlıyor.

TravelMate Spin B3 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Önümüzdeki aylarda satışa çıkacak olan bilgisayarın RAM ve depolama kapasitesi hakkında bilgi verilmedi. İlerleyen zamanlarda özelliklerinin detaylandırılması beklenen bilgisayar, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde 409 euroya; Kuzey Amerika bölgesinde ise 329.99 dolara satışa sunulacak.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap