Samsung Q60T QLED 4K TV: 1 Milyarlık Renk Tonu

Her geçen gün TV sektöründe rekabet kızışıyor, kızıştıkça da teknolojileri gelişiyor. Samsung Q60T QLED 4K UHD Smart TV modeliyle 1 milyarlık renk tonu ile karşımıza çıkıyor. 

Teknoloji devi Samsung, Q60 QLED 4K UHD isimli televizyonu yeni bir çağ başlatacak gibi görünüyor. 1 milyar renk tonunu bir çerçeve içerisine sığdırmayı başaran şirket, 50, 55, 58 ve 65 inç olarak 4 ayrı boyutta yeni televizyonunun satışını yapıyor.

Ambiyans modu ile evin havası değişiyor

Samsung, TV’yi kapattığınızda siyah bir ekran bırakmak yerine ambiyans modu ile fotoğraflarınızdan yapacağınız kolajları ya da manzara görsellerini slayt şeklinde TV’nize aktarıyor. TV’yi kapatmak yerine bu tür bir özelliğin olması güzel düşünülmüş bir detay. Bunların haricinde yaşam tarzınıza uygun bir çok seçenek de ‘ambiyans modu’nda yer alıyor.

Her sahneye ayrı bir renk tonu

Samsung Q60T QLED isimli akıllı televizyon, her mod ve her sahne için ayrı bir renk seçeneği sunuyor. Oyun modunda başka, film modunda ise bambaşka modlarla 1 milyarlık renk yelpazesinin hakkını vererek sizi içine çekiyor. Televizyonun sadece alt kısmında çerçeve bulunuyor. Minimalist bir tarzda tasarlanan 3 tarafı çerçevesiz Smart TV, aynı zamanda her açıdan izlenebilme özelliğini taşıyor.

Samsung Q60T QLED 4K UHD Smart TV fiyatı ne kadar?

Samsung’un yeni televizyonu çıktığı andan itibaren tüm teknoloji mağazalarında satışa sunuldu. Son teknolojiye donatılan Samsung Q60T QLED 4K TV’nin Türkiye satış fiyatı 7.700 TL’den başlıyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap