Samsung, Galaxy Tab Active 3'ü Duyurdu

Samsung, oldukça dayanıklı olan ve Galaxy Tab Active 2'nin bir üst versiyonu olan Galaxy Tab Active 3 modelinin özelliklerini tanıttı. Tablet 8 inç boyutunda HD ekrana sahip. 5 MP ön, 13 MP arka kamera ile tablet için yeterli özellik sunuyor. Ayrıca IPS LSC ekran yapısı sayesinde ise ekran görüntüsü oldukça iyi.

4 GB RAM, 128 GB dahili depolama ve microSD desteği ile harici depolama imkanı sunan tablete Exynos 9810 işlemci önderlik ediyor. Tablet, şarjının bittiği durumlarda adaptör vasıtasıyla pilsiz çalışma özelliğine de sahip. Galaxy Tab Active 3, Wi-Fi 6, GPS gibi özellikleri barındırıyor ve tüm bunları Android  10 işletim sisteminde birleştiriyor.

Galaxy Tab Active 3, darbe düşmelere karşı da oldukça güven verici. MIL-STD-810H sertifikasına sahip olan tablet 1.5 metreye kadar olan düşmelere; IP68 sertifikası ile su ve toza karşı direnç gösteriyor. Kılıfındaki S Pen desteği ise göz ardı edilemeyecek önemli opsiyonlardan.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap