Red Magic Cyberpods İsimli Oyuncu Kulaklığı Avrupa'da Satışa Sunulacak

Çin merkezli teknolojik ürünler üreten Nubia firması yeni kablosuz oyuncu kulaklıklarını Avrupa pazarına gönderdi. Çin’de satışta olan oyuncu kulaklığı artık Avrupa’da da satılacak.

Nubia, Red Magic Cyberpods ismini verdiği ilginç tasarımlı kulaklığı oyuncular için oldukça konforlu gözüküyor. Kulak içi kulaklık yapısı nedeniyle de diğer oyuncu kulaklarından ayrılıyor.

Red Magic Cyberpods, Bluetooth 5.0 bağlantı desteğine sahip olması nedeniyle birçok cihazla bağlantı kurabiliyor. 39 m/s olarak açıklanan gecikme süresi oyuncular arasında oldukça önem verilen konuların başında geliyor.

Oyuncu kulaklarında öne çıkan RGB aydınlatma Red Magic Cyberpods’larda da bulunuyor ancak oyun içinde yaşananlara göre tepki vermesi onu diğer RGB aydınlatmaya sahip kulaklıklardan ayırıyor. Kulaklık, kancalı yapısı sayesinde kulaktan düşmüyor ve 5 gramlık ağırlığı ile oldukça rahat kullanım sunuyor. Ayrıca kulaklık, 20 saate kadar pil ömrü sunuyor ve şarj etmek için USB-C bağlantı desteği sunuyor.

Red Magic Cyberpods Fiyatı Ne Kadar?

20 Kasımdan itibaren Avrupa’da satışa sunulacak olan kulaklığın etiket fiyatı 50 Euro olarak belirlendi.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap