Razer Naga X Gaming Mouse Duyuruldu

ABD merkezli oyuncu donanımları üreten Razer firması, Razer Naga serisi ürünlerine Razer Naga X adında kablolu mouse ekledi.

Razer Naga X gaming mouse serinin en uygun fiyatlı mouseu olmasına rağmen en dikkat çekici özelliklere de sahip oluyor. Mouse, özellikle MMO ve MOBA dünyasında sıklıkla karşılaştığımız çok fazla yetenek kullanımını kolaylaştıracak 16 adet makrolanabilir tuş bulunduruyor.

Razer Naga X, sensör teknolojisi olarak Razer 5G optik sensörlerini kullanıyor. Razer 5G optik sensörleri ile oyuncular mouseun performansını en üst düzeye kadar deneyimleyebiliyor. Aynı zamanra Razer Naga X, 16.000 DPI seviyesine kadar mouse hassasiyeti sunuyor. Böylece oyuncular her durum için birçok kontrol mekanizması geliştirebiliyor.

Razer Chroma RGB aydınlatma sistemi ile donatılan mouse hem şık bir görünüm sağlıyor hem de tasarımı ile uzun kullanımlarda rahatsızlık vermiyor. Ayrıca mouse sadece 85 gram ağırlığa sahip.

Razer Naga X Fiyatı Ne Kadar?

16 adet makrolanabilir tuşa sahip olan Razer Naga X adlı mouse 80 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap