Microsoft, Windows 10'un Ekim Güncellemesi İçin Son Bir Önizleme Yayınladı

Windows 10 20H2 güncellemesi, görsel olarak yenilenmiş Başlat menüsü, geliştirilmiş bildirimler, önceden yüklenmiş Chromium Edge tarayıcısı ve Edge sekmelerinden Alt + Tab özelliği gibi birkaç yeni özellikle birlikte gelecek ay yayınlanacak.

Ayrıca, Microsoft eski sistem aracını aşamalı olarak kaldırdıkça, Denetim Masası'ndaki daha fazla özelliği modernleştirilmiş Ayarlar sayfasına da getirecek. Böylece işletim sistemi modernleşmeye ve yenilenmeye devam etmiş olacak.

Geçtiğimiz birkaç aydır Insiders için test halindeydiler, ancak Windows Blog'daki bir gönderi, güncellemenin şimdi yayına giren güncellemenin nihai yapıyı temsil ettiğini göstermektedir. Kısacası Windows açısından işlerin oldukça kararlı olması gerekir.

Bu sürümü ilk önce denemek istiyorsanız, Release Preview (Sürüm Önizleme) kanalında Insider programında olsanız bile, Windows Güncelleme paneline gidip 19042.508 Derlemesini (KB4571756) yüklemeniz gerekir. Beta kanalındaysanız derleme size otomatik olarak ulaşacaktır.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap