Microsoft, Office 2021 Fiyatlarını Açıkladı

Microsoft, geçtiğimiz günlerde Office 2021’in çıkış tarihini açıkladıktan sonra şimdi de fiyatlarını paylaştı.  Şirket, Windows 11 işletim sistemi ile birlikte yeni bir office sürümünü de piyasaya sunacak.

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalarda, Windows 11 işletim sistemi ile birlikte Office 2021 paketinin de 5 Ekim tarihi itibari ile kullanıma sunulacağı belirtildi. Yapılan bu açıklamaların ardından gözler 5 Ekim'e çevrildi. Ancak Microsoft tanıtım öncesinde yeni bir açıklama yaparak sürpriz bir şekilde Microsoft Office 2021 paketinin ücretlerini paylaştı. 

Microsoft Office 2021 Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Yapılan açıklamalara göre Microsoft Office ev ve öğrenci sürümleri 149.99 dolar olacak. Bu fiyatlandırma önceki sürümler ile aynı olduğundan dolayı Microsoft’un bir artış yapmayı uygun görmediği ortaya çıktı. Mevcut sürümlerde kullanıcılar Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Teams uygulamalarına sahip olacak.

Ev ve iş versiyonlarında ise fiyatlandırma 100 dolar artıyor. Bu seçenekte kullanıcılar 249.99 dolar ödemek zorunda. Mevcut sürüm ile birlikte kullanıcılar ev sürümündeki uygulamaların tümünü aldığı gibi Outlook uygulamasının da iş versiyonunu kullanma imkanı elde ediyor.

Microsoft yaptığı açıklamada dikkat edilmesi gereken bir detaya da değindi. Açıklamalara göre Windows 11 işletim sistemi, Office 2013 ve daha önceki office sürümlerini desteklemeyecek. Bu nedenle de kullanıcıların Windows 11 işletim sistemine geçiş yapması halinde office programında da zorunlu bir değişiklik yapması gerekecek. 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap