Microsoft Office 2021 Duyuruldu

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, Windows ve Mac platformları için Microsoft Office 2021'i duyurdu.

Microsoft'un Windows 10 için büyük güncellemesini duyurmasının ardından, Microsoft Office 2021 için de duyurusunu yaptı. Microsoft, Office 2021'i kullanıcıları ile buluşturma tarihini açıkladı ve birkaç bilgiyi paylaştı.

Windows ve Mac platformları için tarih veren Microsoft, 2021 yılının sonunda Microsoft Office 2021'i Mac kullanıcıları ile buluşturacak. Ancak, Windows kullanıcıları için henüz bir tarih verilmedi.

Microsoft, Office 2021 için çok fazla detaylı bilgi paylaşmadı. Bilinene göre Microsoft Office 2021'i bir kere satın aldığınız zaman, size beş yıllık kullanım imkanı tanıyacak. Office 2021'in diğer bir sevindirici yönü ise, Office 365 gibi abonelik ve bulut temelli olmayacak olması olarak ön plana çıkıyor. Görsel anlamda koyu temanın ekleneceği Office 2021, arayüz olarak pek fazla değişim yaşamıyor.

Ticari Kullanıcılar İçin Office LTSC Sürümü Yolda

Ticari kullanıcıları için de adım atan Microsoft, satın alımları beş yıl boyunca destekleyecek. Ayrıca, Office LTSC sürümünü de kullanıcılarına sunacak.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap