Microsoft Edge Tarayıcısına Yeni Alışveriş Özelliği Getirildi

Microsoft tarafından geliştirilen özel tarayıcı Microsoft Edge’ye yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Yeni özellikler için de tanıtım yapıldı.

Uygulamaya bugüne kadar pek çok farklı yeniliğe getirerek kullanıcılar için daha cazip bir platform yaratmak isteyen Microsoft, yaptığı son duyuru ile birlikte tarayıcıda artık online olarak alışveriş yapmak isteyenlerin yararlanabileceği ve 5 milyon ürünü kapsayan yeni özelliğin kullanıma sunulduğunu açıkladı. 

Edge'nin yeni alışveriş özellikleri neler sunacak?

Microsoft Edge tarafından desteklenen yeni özelliğin getirdiği en büyük yenilik, tarayıcılarda kullanıcıların ürünler ile ilgili daha fazla destek alabilmesi. Yenilenen sistem ile birlikte tarayıcıda mavi bir etiket yer alacak. Mevcut mavi etiket ise kullanıcıların yeni bir ürün satın alırken hangi ürünü satın alması konusunda destek elde etmesini sağlayacak.

Kullanıcıların çoğu zaman yeni bir ürün satın alırken online olarak araştırma yaptığını tespit eden Microsoft, böylece online araştırmanın önüne geçebilmek adına uygulamasında yer verdiği yeni özelliği kullanılmasını istiyor. Kullanıcıların Microsoft tarafından getirilen yeni sistem sayesinde online dünyadaki fırsatları yakalamasını hedefliyor.  Kuşkusuz yeni bir teknoloji olduğundan dolayı önümüzdeki günlerde yeni özellikler ile online alışveriş deneyimi geliştirilecek. Yeni sistemde ürünler hakkında çeşitli incelemeler, önerilere ve yeni ürün seçeneklerine ulaşılabilecek.

Uygulamaya getirilen tek yenilik, gelişmiş alışveriş deneyimi değil. Son güncelleme ile birlikte artık sekmeleri grupla yapabilecek olan kullanıcılar, dilediği şekilde grupları renklendirebilecek ve grupları daha kolay bir şekilde yönetebilecek. Bu bakımdan yeni özellik, kullanıcıların daha verimli çalışması adına ciddi fırsatlar getiriyor.

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap