GTA 5 Hileleri — Grand Theft Auto V Hileleri (Tüm Hile Kodları)

Dokunulmazlıktan patlayıcılara kadar GTA 5 hileleri Los Santos'ta daha eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Rockstar Games tarafından sunulan GTA 5 hileleri, suç işlenecek alanları daha farklı hale getirmek için çeşitli yollar sunar. GTA 5'te serüvene katılırken daha kolay bir biçimde hareket etmek istiyorsanız bu hilelere başvurabilirsiniz.

Eşi benzeri görülmemiş bir katliam gerçekleştirmek istiyorsanız, patlayan mermilere ihtiyacınız olabilir. Dahası, askeri bir helikopter sahibi olarak şehri avucunun içine alabilirsin. Polisler başına bela oluyorsa onlardan kurtulmayı dahi başarabilirsiniz. GTA 5 hileleri bunlar ve bunlara benzer şeyler konusunda size yardımcı olacaktır.

GTA 5 Hileleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GTA 5 hilelerini kullanabilmek için önce hileleri etkinleştirmeniz gerekir. Bunun için sadece hileye ait kodu hatırlamanız yeterli olacaktır. Elbette elinizde kağıt kalemle uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda sayfayı okuma listesine veya yer imlerine kaydedebilirsiniz.

GTA 5'te konsolu açmak için klavyenizin üst kısmının hemen sol tarafında yer alan "é" tuşuna basmalısınız. Daha sonra aşağıda paylaşılmış olan hile kodlarından herhangi birini girmelisiniz. Hileyi yazarken büyük harfle yazmaya dikkat etmelisiniz. Sonrasına "Enter" tuşuna basarak hileyi aktif hale getirebilirsiniz.

GTA 5 Hileleri Aktifken Achievement Kazanılır Mı?

Bu sıkça sorulan sorulardan biridir. GTA 5 hilelerini kullandığınız zaman oyunda Achievement kazanamazsınız. Herhangi bir hileyi bir kez aktif ettikten sonra Achievement sistemi devre dışı kalır. Ayrıca, bir hileyi etkinleştirdiğiniz zaman bir görev için Bronze derecesinden daha yüksek bir seviyede derece kazanamazsınız.

Bu nedenle GTA 5 hilelerini aktif etmeden önce iki kez düşünmelisiniz. Genellikle hileyi aktif etmeden önce oyunu kaydetmek iyi bir fikirdir. Hileyi kullanıp biraz eğlenceli vakit geçirdikten sonra kaydettiğiniz oyuna geri dönebilirsiniz. Böylece kaldığınız yerden oyununuza devam edebilirsiniz.

GTA 5 Hilelerinde Yaşanabilen Bazı Sorunlar

Gökyüzüne doğru çıkıp ardından aşağı düşme hilesi aktifken bazı çeşitli problemler yaşanabilir. Özellikle polis tarafından arandığınız zaman bu hileyi aktif ederseniz havadayken karakterinizi sağa veya sola döndüremezsiniz. Ayrıca karakterin düzgün bir şekilde yere doğru iniş yapamadığını fark edebilirsiniz.

Benzer hileyle ilgili bir problem ise karakter geçiş ekranıyla ilgilidir. Eğer karaktere geçiş sahnesi oynatılırken ve oyuncu karakteri tam olarak kontrol edemezken hızlı bir şekilde bu hileyi girerse haritadaki yapılar dokularını kaybederler. Bununla birlikte karakter öldürülene kadar oyun için kamera açısı bozuk olabilir.

Oyuncu paraşüt hilesini kullanmak istediğinde üç veya daha fazla yıldızla arandığı taktirde karakterde çeşitli bozulmalar yaşanır. Paraşütü açtığınız zaman birkaç saniye içerisinde karakter paraşütle atlama sırasında ayakta duruyor gibi gözükecek ve bu şekilde kalacaktır. Bu durumda belirli hareket problemleri yaşanabilmektedir.

GTA 5 Hileleri Hakkında Bazı Detaylar

GTA 5 hilelerini kullanmak oldukça kolay olsa bile bazı durumlarda hileler beklenmedik durumların ortaya çıkmasına neden olabilir. Örneğin, bir hileyi aktif hale getirince belirli bir işlevin devre dışı kalması söz konusu olabilir. Bu gibi durumları yaşamamak veya bir sürprizle karşılaşmamak için aşağıdaki notları inceleyebilirsiniz.

  • GTA 4'ün aksine hileler Achievements özelliğini kalıcı olarak devre dışı bırakmazlar. Sadece hileyi girdiğiniz oyun oturumda devre dışı kalırlar. Bunun sebebi ise otomatik kaydetme özelliğidir. Oyuncular hileler etkinken oyun otomatik kaydedilirse oyun oturumunu sonlandırıp kaldıkları yerden devam edebilirler.
  • Ölümsüzlük hilesi aktif olduğunda doğru noktadan en iyi korunan binalara dahi çarpıldığında oyuncunun binaya erişebilmesi mümkündür. Örneğin bu şekilde FBI ve IAA binalarına kolayca girebilmek mümkündür. Sadece doğru noktadan binaya çarpabilmek gerekir.
  • Ölümsüzlük hilesi aktif olduğunda dahi okyanusta çok uzak mesafelere gidip dibe doğru dalış yaparsanız hile devre dışı kalır. Bu durum Rockstar Games'in okyanus tabanını sürdürmemesi ve oyuncunun daha aşağıya inmesine engel olmaktır.
  • Bazı hilelerin görev yapılırken kullanılması mümkün değildir. Bununla birlikte bir görev sırasında bir hileyi etkin hale getirmek o görev için %100 Completion seçeneğinin devre dışı kalmasına neden olur. Hedefiniz görevi tam olarak tamamlamaksa hile kullanmaktan uzak durmanız gerekir.
  • Oyuncular ölümsüzlük hilesini etkinleştirdikleri zaman patlayıcılardan kaynaklanan patlamalardan, patlayan araçlardan ve yüksek irtifalardan düşerek hayatta kalırlar. Bu hile önceki oyunda daha farklı bir mekaniğe sahiptir ve oyuncu belirtilen senaryolarda ölüyordu.
  • Oyuncu ölümsüzlük hilesini aktif hale getirdikten sonra başka bir karaktere geçiş yaptığında ölümsüzlük hilesi anında devre dışı kalır. Bu nedenle, ölümsüz olunmak isteniyorsa geçiş yapılan karakterde ilgili hileyi yeniden aktif hale getirmek gerekir.
  • Ağır çekim nişan hilesini aktif ettiğiniz zaman oyuncunun özel yeteneği devre dışı kalabilir. Oyuncu hile devre dışı bırakılana kadar onu kullanamaz. Bu durum sadece Franklin için geçerli değildir. Bununla birlikte L2 (PS3) veya LT (Xbox 360) tuşu kullanılarak bir araca giriş yapılırken hile etkin hale getirildiğinde sadece nişan değil oyun ağır çekime girer.
  • Mermileri alevli hale getiren hile araçlara yumruk veya tekme atıldığında da geçerlidir. Oyuncu yakın dövüş imkanlarından yararlanacağı zaman bu hileyi aktif edip bir araca saldırırsa o araç hile açıkken kurşunla vurulmuş gibi ateşe verilir. Özellikle hile aktifken yakın dövüş saldırılarına dikkat etmek gerekir.
  • Oyuncu hava durumu hilesini aktif ettikten sonra hızlı kaydet yaparsa ve kaydı yeniden yüklerse tüm hileler devre dışı kalır ama hava durumu etkisi devam eder. Oyuncu bir göreve başlamadan hemen önce bu işlemi yapıp görevi istediği hava koşulunda tamamlayabilir. Bunu yaptığınız zaman oyun hile girildiğini düşünmez ve görevden %100 skor elde edilebilir.
  • Araçların kaymasını sağlayan hile genelde araçların normalden daha hızlı hareket etmesini sağlamak için kullanılır. Oyuncu aşırı hızlı bir arabayı en yüksek hızına yükseltirse hile onu iki kat daha hızlı hale getirir. Ancak bu durum güncellenmemiş oyunlarda geçerlidir. Çünkü hilenin yapısı güncellenerek düzeltilmiştir.

GTA 5 hilelerini kullanırken yukarıda yer alan durumlara dikkat etmenizi öneririz. Özellikle oyun kayıtlarınızın zarar görmesini istemiyorsanız bazı hilelerden kaçınmayı düşünebilirsiniz. Alternatif olarak hile kodlarını girmeden önce kayıt dosyasını yedekleyebilir ve problem yaşadığınız zaman yedeği kullanarak oyun ilerlemenizi kurtarabilirsiniz.

grand theft auto 5 pc hileleri

GTA 5 Hileleri (PC)

PC platformunda GTA 5 hilelerini kullanabilmek için onları etkinleştirecek kodları oyun konsoluna girmeniz gerekir. Konsolu açmak için "é" tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Daha sonra GTA 5 hilelerini aynen yazıldığı gibi büyük harfle olacak şekilde yazıp "Enter" tuşuna basmanız gerekecektir.

GTA 5 Güç ve Silah Hileleri

GTA 5 hileleri arasında yer alan güç ve silah hileleri spesifik hilelerdir. Bu hileleri aktif ettiğiniz zaman silah kazanma, mühimmat kazanma, can doldurma, zırh doldurma, daha yükseğe zıplama, daha hızlı hareket etme, daha hızlı yüzme ve ölümsüz olma gibi çeşitli niteliklere sahip olursunuz.

GTA 5 Hileleri (Güç ve Silah Hileleri, PC)
Hile Kodu Hilenin Etkisi
TOOLUP Tüm silahları kazandırır
HOPTOIT Daha yükseğe zıplanabilir
MAKEITRAIN Hava durumunu değiştirir
FLOATER Yer çekimini azaltır
LIQUOR Sarhoş gibi hareket edilir
HOTHANDS Tekmeler ve yumruklar patlayıcı hale gelirler
CATCHME Daha hızlı hareket edilir
GOTGILLS Daha hızlı yüzülür
INCENDIARY Mermiler alevler ortaya çıkarırlar
HIGHEX Mermiler patlayıcı etkiye sahip olurlar
TURTLE Can ve zırh maksimum seviyeye çıkar
FUGITIVE Aranma seviyesini yükseltir
LAWYERUP Aranma seviyesini düşürür
PAINKILLER Beş dakika boyunca ölümsüz olunur
POWERUP Özel yetenek barını doldurur
SKYFALL Yükseğe doğru çıkılır ve sonra aşağı düşülür
DEADEYE Ağır çekimde nişan alınır
SKYDIVE Paraşüt kazanılır
SNOWDAY Kullanılan araç kayarak hareket eder
SLOWMO Zamanın daha yavaş akmasını sağlar

GTA 5 Araç Hileleri

GTA 5 hileleri arasında yer alan araç hileleri oyunda yer alan belirli türden kullanılabilir araçları elde etmek için kullanılır. Bu araçlar arasında bisiklet, çöp kamyonu, limuzin, motosikletler, hızlı arabalar, roketle donatılmış güçlü bir helikopter ve çeşitli farklı uçaklar yer alır.

GTA 5 Hileleri (Sadece PC, Konsol Kodları)
Hile Kodu Hilenin Etkisi
BANDIT BMX ortaya çıkarır
BUZZOFF Buzzard Attack Chopper ortaya çıkarır
HOLEIN1 Caddy ortaya çıkarır
COMET Comet ortaya çıkarır
EXTINCT Dodo ortaya çıkarır
DEATHCAR Duke O'Death ortaya çıkarır
FLYSPRAY Duster ortaya çıkarır
BUBBLES Kraken ortaya çıkarır
BARNSTORM Mallard ortaya çıkarır
VINEWOOD Stretch ortaya çıkarır
ROCKET PCJ-600 ortaya çıkarır
RAPIDGT Rapid GT ortaya çıkarır
OFFROAD Sanchez ortaya çıkarır
TRASHED Trashmaster ortaya çıkarır

PC platformunda kullanılabilecek GTA 5 hileleri bu şekildedir. Tekrar ifade etmek gerekirse belirli hilelerin farklı sonuçlarının olabileceğini unutmamanız gerekir. Sadece araç ortaya çıkaran hileler herhangi bir sorun çıkarmadan çalışırlar. Ayrıca PC platformunda telefon kodlarını kullanarak hileleri aktif hale getirebilmeniz mümkündür.

grand theft auto 5 ps3 ve ps4 hileleri

GTA 5 Hileleri (PS3 ve PS4)

PS4 platformunda GTA 5 hilelerini kullanmak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken oyunu oynarken tuş kombinasyonlarını uygun şekilde gerçekleştirmektir. Hileyi girmek için oyunu durdurmanıza gerek yoktur. PS4 için işe yarar olan GTA 5 hileleri aynı zamanda PS3 konsolunda kullanılabilirler.

GTA 5 Güç ve Silah Hileleri

GTA 5 hileleri arasında yer alan güç ve silah hileleri spesifik hilelerdir. Bu hileleri aktif ettiğiniz zaman silah kazanma, mühimmat kazanma, can doldurma, zırh doldurma, daha yükseğe zıplama, daha hızlı hareket etme, daha hızlı yüzme ve ölümsüz olma gibi çeşitli niteliklere sahip olursunuz.

GTA 5 Hileleri (Güç ve Silah Hileleri, PS3 ve PS4)
Hile Kodu Hilenin Etkisi
△, R2, ←, L1, 🞩, →, △, ↓, ▢, L1, L1, L1 Tüm silahları kazandırır
←, ←, △, △, →, →, ←, →, ▢, R1, R2 Daha yükseğe zıplanabilir
R2, 🞩, L1, L1, L2, L2, L2, ▢ Hava durumunu değiştirir
←, ←, L1, R1, L1, →, ←, L1, ← Yer çekimini azaltır
△, →, →, ←, →, ▢, ◯, ← Sarhoş gibi hareket edilir
→, ←, 🞩, △, R1, ◯, ◯, ◯, L2 Tekmeler ve yumruklar patlayıcı hale gelirler
△, ←, →, →, L2, L1, ▢ Daha hızlı hareket edilir
←, ←, L1, →, →, R2, ←, L2, → Daha hızlı yüzülür
L1, R1, ▢, R1, ←, R2, R1, ←, ▢, →, L1, L1 Mermiler alevler ortaya çıkarırlar
→, ▢, 🞩, ←, R1, R2, ←, →, →, L1, L1, L1 Mermiler patlayıcı etkiye sahip olurlar
O, L1, △, R2, 🞩, ▢, ◯, →, ▢, L1, L1, L1 Can ve zırh maksimum seviyeye çıkar
R1, R1, ◯, R2, ←, →, ←, →, ←, → Aranma seviyesini yükseltir
R1, R1, ◯, R2, →, ←, →, ←, →, ← Aranma seviyesini düşürür
→, 🞩, →, ←, →, R1, →, ←, 🞩, △ Beş dakika boyunca ölümsüz olunur
🞩, 🞩, ▢, R1, L1, 🞩, →, ←, 🞩 Özel yetenek barını doldurur
L1, L2, R1, R2, ←, →, ←, →, L1, L2, R1, R2, ←, →, ←, → Yükseğe doğru çıkılır ve sonra aşağı düşülür
▢, L2, R1, △, ←, ▢, L2, →, 🞩 Ağır çekimde nişan alınır
←, →, L1, L2, R1, R2, R2, ←, ←, →, L1 Paraşüt kazanılır
△, R1, R1, ←, R1, L1, R2, L1 Kullanılan araç kayarak hareket eder
△, ←, →, →, ▢, R2, R1 Zamanın daha yavaş akmasını sağlar

GTA 5 Araç Hileleri

GTA 5 hileleri arasında yer alan araç hileleri oyunda yer alan belirli türden kullanılabilir araçları elde etmek için kullanılır. Bu araçlar arasında bisiklet, çöp kamyonu, limuzin, motosikletler, hızlı arabalar, roketle donatılmış güçlü bir helikopter ve çeşitli farklı uçaklar yer alır.

GTA 5 Hileleri (Araç Hileleri, PS3 ve PS4)
Hile Kodu Hilenin Etkisi
←, ←, →, →, ←, →, ▢, ◯, △, R1, R2 BMX ortaya çıkarır
◯, ◯, L1, ◯, ◯, ◯, L1, L2, R1, △, ◯, △ Buzzard Attack Chopper ortaya çıkarır
◯, L1, ←, R1, L2, 🞩, R1, L1, ◯, 🞩 Caddy ortaya çıkarır
R1, ◯, R2, →, L1, L2, 🞩, 🞩, ▢, R1 Comet ortaya çıkarır
→, ←, R1, R1, R1, ←, △, △, 🞩, ◯, L1, L1 Duster ortaya çıkarır
R2, →, L2, ←, ←, R1, L1, ◯, → Stretch ortaya çıkarır
R1, →, ←, →, R2, ←, →, ▢, →, L2, L1, L1 PCJ-600 ortaya çıkarır
R2, R2, L1, ◯, →, L1, R1, →, ←, ◯, R2 Rapid GT ortaya çıkarır
◯, 🞩, L1, ◯, ◯, L1, ◯, R1, R2, L2, L1, L1 Sanchez ortaya çıkarır
◯, →, L1, L2, ←, R1, L1, L1, ←, ←, 🞩, △ Mallard ortaya çıkarır
◯, R1, ◯, R1, ←, ←, R1, L1, ◯, → Trashmaster ortaya çıkarır

grand theft auto 5 hileleri xbox 360 ve xbox one

GTA 5 Hileleri (Xbox 360 ve Xbox One)

Xbox One platformunda GTA 5 hilelerini kullanmak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken oyunu oynarken tuş kombinasyonlarını uygun şekilde gerçekleştirmektir. Hileyi girmek için oyunu durdurmanıza gerek yoktur. Xbox One için işe yarar olan GTA 5 hileleri aynı zamanda Xbox 360 konsolunda kullanılabilirler.

GTA 5 Güç ve Silah Hileleri

GTA 5 hileleri arasında yer alan güç ve silah hileleri spesifik hilelerdir. Bu hileleri aktif ettiğiniz zaman silah kazanma, mühimmat kazanma, can doldurma, zırh doldurma, daha yükseğe zıplama, daha hızlı hareket etme, daha hızlı yüzme ve ölümsüz olma gibi çeşitli niteliklere sahip olursunuz.

GTA 5 Hileleri (Güç ve Silah Hileleri, Xbox 360 ve Xbox One)
Hile Kodu Hilenin Etkisi
Y, RT, ←, LB, A, →, Y, ↓, X, LB, LB, LB Tüm silahları kazandırır
←, ←, Y, Y, →, →, ←, →, X, RB, RT Daha yükseğe zıplanabilir
RT, A, LB, LB, LT, LT, LT, X Hava durumunu değiştirir
←, ←, LB, RB, LB, →, ←, LB, ← Yer çekimini azaltır
Y, →, →, ←, →, X, B, ← Sarhoş gibi hareket edilir
→, ←, A, Y, RB, B, B, B, LT Tekmeler ve yumruklar patlayıcı hale gelirler
Y, ←, →, →, LT, LB, X Daha hızlı hareket edilir
←, ←, LB, →, →, RT, ←, LT, → Daha hızlı yüzülür
LB, RB, X, RB, ←, RT, RB, ←, X, →, LB, LB Mermiler alevler ortaya çıkarırlar
→, X, A, ←, RB, RT, ←, →, →, LB, LB, LB Mermiler patlayıcı etkiye sahip olurlar
B, LB, Y, RT, A, X, B, →, X, LB, LB, LB Can ve zırh maksimum seviyeye çıkar
RB, RB, B, RT, ←, →, ←, →, ←, → Aranma seviyesini yükseltir
RB, RB, B, RT, →, ←, →, ←, →, ← Aranma seviyesini düşürür
→, A, →, ←, →, RB, →, ←, A, Y Beş dakika boyunca ölümsüz olunur
A, A, X, RB, LB, A, →, ←, A Özel yetenek barını doldurur
LB, LT, RB, RT, ←, →, ←, →, LB, LT, RB, RT, ←, →, ←, → Yükseğe doğru çıkılır ve sonra aşağı düşülür
X, LT, RB, Y, ←, X, LT, →, A Ağır çekimde nişan alınır
←, →, LB, LT, RB, RT, RT, ←, ←, →, LB Paraşüt kazanılır
Y, RB, RB, ←, RB, LB, RT, LB Kullanılan araç kayarak hareket eder
Y, ←, →, →, X, RT, RB Zamanın daha yavaş akmasını sağlar

GTA 5 Araç Hileleri

GTA 5 hileleri arasında yer alan araç hileleri oyunda yer alan belirli türden kullanılabilir araçları elde etmek için kullanılır. Bu araçlar arasında bisiklet, çöp kamyonu, limuzin, motosikletler, hızlı arabalar, roketle donatılmış güçlü bir helikopter ve çeşitli farklı uçaklar yer alır.

GTA 5 Hileleri (Araç Hileleri, Xbox 360 ve Xbox One)
Hile Kodu Hilenin Etkisi
←, ←, →, →, ←, →, X, B, Y, RB, RT BMX ortaya çıkarır
B, B, LB, B, B, B, LB, LT, RB, Y, B, Y Buzzard Attack Chopper ortaya çıkarır
B, LB, ←, RB, LT, A, RB, LB, B, A Caddy ortaya çıkarır
RB, B, RT, →, LB, LT, A, A, X, RB Comet ortaya çıkarır
→, ←, RB, RB, RB, ←, Y, Y, A, B, LB, LB Duster ortaya çıkarır
RT, →, LT, ←, ←, RB, LB, B, → Stretch ortaya çıkarır
RB, →, ←, →, RT, ←, →, X, →, LT, LB, LB PCJ-600 ortaya çıkarır
RT, RT, LB, B, →, LB, RB, →, ←, B, RT Rapid GT ortaya çıkarır
B, A, LB, B, B, LB, B, RB, RT, LT, LB, LB Sanchez ortaya çıkarır
B, →, LB, LT, ←, RB, LB, LB, ←, ←, A, Y Mallard ortaya çıkarır
B, RB, B, RB, ←, ←, RB, LB, B, → Trashmaster ortaya çıkarır

grand theft auto 5 hileleri telefon kodları

GTA 5 Hileleri (Cep Telefonu Kodları)

GTA 5'te yer alan cep telefonu hileleri, oyun PS4 ve Xbox One konsolları için çıkış yaptığında piyasaya sürülmüşlerdir. Amaç oyuncunun konsol kolunda yer alan tuşlarla uğraşmasını sağlamadan telefon numarasıyla hilenin aktif edilmesini sağlamaktır. Bu hileler PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformlarında çalışırlar.

GTA 5 Güç ve Silah Hileleri

GTA 5 hileleri arasında yer alan güç ve silah hileleri spesifik hilelerdir. Bu hileleri aktif ettiğiniz zaman silah kazanma, mühimmat kazanma, can doldurma, zırh doldurma, daha yükseğe zıplama, daha hızlı hareket etme, daha hızlı yüzme ve ölümsüz olma gibi çeşitli niteliklere sahip olursunuz.

GTA 5 Hileleri (Güç ve Silah Hileleri, Cep Telefonu Kodları)
Hile Kodu Hilenin Etkisi
1-999-866-587 Tüm silahları kazandırır
1-999-57825368 Yönetmen modunu aktifleştirir
1-999-367-3767 Siyah cep telefonu kazandırır
1-999-467-8648 Daha yükseğe zıplanabilir
1-999-625-348-7246 Hava durumunu değiştirir
1-999-356-2837 Yer çekimini azaltır
1-999-547-867 Sarhoş gibi hareket edilir
1-999-468-42637 Tekmeler ve yumruklar patlayıcı hale gelirler
1-999-228-2463 Daha hızlı hareket edilir
1-999-468-44557 Daha hızlı yüzülür
1-999-462-363-4279 Mermiler alevler ortaya çıkarırlar
1-999-444-439 Mermiler patlayıcı etkiye sahip olurlar
1-999-887-853 Can ve zırh maksimum seviyeye çıkar
1-999-384-48483 Aranma seviyesini yükseltir
1-999-529-93787 Aranma seviyesini düşürür
1-999-724-654-5537 Beş dakika boyunca ölümsüz olunur
1-999-769-3787 Özel yetenek barını doldurur
1-999-759-3255 Yükseğe doğru çıkılır ve sonra aşağı düşülür
1-999-332-3393 Ağır çekimde nişan alınır
1-999-759-3483 Paraşüt kazanılır
1-999-766-9329 Kullanılan araç kayarak hareket eder
1-999-756-966 Zamanın daha yavaş akmasını sağlar

GTA 5 Araç Hileleri

GTA 5 hileleri arasında yer alan araç hileleri oyunda yer alan belirli türden kullanılabilir araçları elde etmek için kullanılır. Bu araçlar arasında bisiklet, çöp kamyonu, limuzin, motosikletler, hızlı arabalar, roketle donatılmış güçlü bir helikopter ve çeşitli farklı uçaklar yer alır.

GTA 5 Hileleri (Araç Hileleri, Cep Telefonu Kodları)
Hile Kodu Hilenin Etkisi
1-999-226-348 BMX ortaya çıkarır
1-999-289-9633 Buzzard Attack Chopper ortaya çıkarır
1-999-465-3461 Caddy ortaya çıkarır
1-999-266-38 Comet ortaya çıkarır
1-999-3984628 Dodo ortaya çıkarır
1-999-33284227 Duke O'Death ortaya çıkarır
1-999-359-77729 Duster ortaya çıkarır
1-999-282-2537 Kraken ortaya çıkarır
1-999-846-39663 Stretch ortaya çıkarır
1-999-762-538 PCJ-600 ortaya çıkarır
1-999-727-4348 Rapid GT ortaya çıkarır
1-999-633-7623 Sanchez ortaya çıkarır
1-999-227-678-676 Mallard ortaya çıkarır
1-999-872-433 Trashmaster ortaya çıkarır

GTA 5 hileleri, oyunu daha eğlenceli hale getirebilirler. Çünkü araçları, silahları ve mühimmatları toplamak zorunda kalmazsınız. Ancak, hileleri aktif hale getirmek Achievement ve Trophy sistemini devre dışı bırakır. Bunu unutmamanızı öneririz. GTA 5'te para sahibi olmak istiyorsanız GTA 5 para hilesi kısmına göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap