Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

GTA 5 Para Hilesi - Grand Theft Auto V (2021)

GTA 5 para hilesi var mıdır? Aslında bu sorunun cevabı hayır şeklindedir. Ancak GTA 5'te para üreticilerinden ve çeşitli doğrulamadan kaçınarak ücretsiz bir biçimde para kazanma şansınız vardır. Tamamen para biriktirmekle ilgili bir oyunda kolayca para hilesi bulmak elbette oldukça çekici gelir.

GTA 5'te ne kadar para sahibiysen o kadar iyisindir. Yeni mülklere, araçlara, silahlara ve daha fazlasına sahip olabilirsin. Güzel bir şekilde yönetilmiş Maze Bank hesabının iyi yatırımlar yoluyla çeşitli suç girişimlerinizi geliştirme ve genişletme konusunda yaratacağı fırsatlar ise işin ekstrasıdır.

GTA 5 para hilesi nedir?

GTA 3 günlerinde kendinize ihtiyacınız olan tüm parayı elde edebilmek için kullanabileceğiniz hile kodları vardı. Ancak GTA 5 gibi bir oyunda buna yer yoktur. Kullanılabilir bir biçimde sunulmuş bir GTA 5 para hilesi kodu yoktur. Bu nedenle kendinize bir yığın sanal dolar ödül vermenin kolay bir yoktur.

Bu kolay yolun olmamasının en önemli sebebi ise oyun içi borsaların oyuncu davranışına ve satın alımlarına bağlı olarak dalgalanmasıdır. Dolayısıyla herkes anında para sahibi olabilseydi bu sistem hızlı bir biçimde dağılacak ve bir başka ifadeyle etkisiz kalacaktı.

Buna rağmen GTA 5'te para kazanmak için bir meşru yol vardır. Bunu yaparken üç farklı karakterinizi kullanmanız gerekir. Bu yöntem aynı zamanda ileriye dönük planlama ve hazırlık gerektirir. Çünkü 200 milyon dolar ve daha fazlasını kazanmak için ana oyunun sonuna kadar çeşitli suikastları yapmanız gerekir.

  • Lester'in suikast görevlerini en sona bırakın: "Hotel Assassination" görevi hariç kalan dört görevi hikayeyi bitirene kadar saklayın. Böylece kazançlı gelirleri oyunun borsasına yatırma şansı elde edersiniz.
  • "The Multi Target Assassination" görevinden önce, üç karakterin de paralarını Debonaire'e (LCN) yatırın. Yolsuzluk yapan dört jüri üyesini öldürdükten sonra bu şirketteki hisseler fırlayacaktır. Paranızı ikiye katlamak için görevi tamamladıktan sonra tam bir gün beklemeyi ihmal etmeyin.
  • Redwood'a (LCN) hemen yatırım yapın. Suikastlarınızdan zarar gören sigara şirketi ve hisseleri çok düştü. Bu yüzden onlara yatırım yapın ve başka bir finansal bonanza için birkaç gün bekleyin.
  • "The Vice Assassination" görevinden önce Fruit'e (BAWSAQ) yatırım yapın. Görevi tamamladıktan sonra hisselerinizi yüzde 50 nakit artışıyla satabilirsiniz.
  • Paranızı Facade'e (BAWSAQ) yatırın. Ardından bir gün uyuyun ve yüzde 30'luk bir artış elde edin.
  • "The Bus Assassination" görevini tamamladıktan hemen sonra Vapid'e (BAWSAQ) yatırım yapın. Birkaç gün sonra paranızı tekrar ikiye katlamak için paranızı çekin.
  • "The Construction Assassination" görevinden önce tüm paranızı GoldCoast'a (LCN) yatırın. Şirkette şantaj yapan patronu ortadan kaldırdıktan sonra işlerin düzelmesi için birkaç gün bekleyin ve tüm oynanabilir karakterlerinizi zengin hale getirmek için nakit çıkışı gerçekleştirin.

GTA 5 para hilesi araçları güvenli midir?

GTA 5 para hileleri için internet ortamında arama yapmanız durumunda Rockstar Games kimliğinizi ve platformunuzu sağlamanız durumda size ücretsiz GTA 5 parası vermeyi vaat eden GTA 5 para hilesi araçlarıyla karşılaşmış olabilirsiniz.

Bu araçlar robot olmadığınızı kanıtlamak için bir doğrulama isterler. Genel olarak söylemek gerekirse bunlar dolandırıcıdırlar. Ne pahasına olursa olsun bunlardan kaçınmanız gerekir. Sitelerin veya çeşitli araçların GTA 5 hesabınıza para eklemesinin herhangi bir yolu yoktur.

Bu araçları kullandığınız zaman ne kadar geçerli bilgi sunarsanız sunun işlemin sonunda herhangi bir ücretsiz GTA 5 parası alamazsınız. Sadece kişisel bilgileriniz ele geçirilmiş olur. GTA 5 oyununda para kazanmanın tek yolu oyun oynamak, oyundaki çeşitli görevlerden yararlanmak ve Shark Card satın almaktır. Bu yüzden söz konusu dolandırıcı sitelerden veya araçlardan olabildiğince uzak durmalısınız.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap