Oyuncular İçin En İyi 11 Rampage Kulaklık Önerisi

En iyi Rampage kulaklığı, diğer birkaç çevre biriminin sunabileceği oyun oynama hissinden çok daha fazlasını sunar. Oyuncular genellikle uygun fiyatlı oldukları için Rampage kulakları tercih ederler. Peki tercih edilmesi gereken en iyi Rampage kulaklık hangisidir?

Harika oyun sesi elde etmek istiyorsanız doğru seçimi yaptığınızdan emin olmanız gerekir. En iyi Rampage kulaklarından alınan ses ipuçları oyundaki önemli ölüm kalım durumlarında belirleyici faktör olabilir. Dolayısıyla sesi çok daha net duyuracak bir Rampage kulaklık seçmek istersiniz.

1. Rampage SN-R9

Rampage SN-R9 ergonomik tasarıma sahiptir. Bu sayede uzun kullanımlarda dahi kulaklarınızı rahatsız etmeyecek bir kulaklıktır. Mikrofonu yüksek kalite standartlarına yakındır. Bu sayede oyun oynarken sesli sohbet imkanından en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Dışa ses sızdırması oldukça düşük seviyededir.

Mikrofonu doğrudan hoparlör üzerine monte edilmiştir. Bu nedenle onu kullanırken mikrofonu kablo üzerinde aramamanız gerekir. Üreticiye göre bu durum mikrofonu dış etkenlerden korumak için oldukça önemlidir. Bu sayede mikrofon çok daha dayanıklı ve kullanışlı hale gelmektedir.

Rampage SN-R9 oyuncu kulaklığının fiyatı satıcısına göre 90-250 TL arasında değişiklik gösterir.

2. Rampage RGW9 Comfort

Rampage RGW9 Comfort tahmin edebileceğiniz gibi oyun performansını artırmaya yönelik bir kulaklıktır. Kulaklığın tak çalıştır özelliği vardır. Dolayısıyla ekstra bir yükleme yapmadan kulaklığı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uzun süreli kullanımlarda kullanıcısını yormayan bir yapısı vardır.

Kulaklığın önceliği oyun sırasında oyuncunun dikkatinin dağılmasını engellemek ve maksimum performans sergilemesine yardımcı olmaktır. Ses kalitesi ortalamanın üzerinde olan bu kulaklık doğrudan üst düzey ses verimliliği elde etmenize imkan tanır. Ayrıca kablosu ekstra dayanıklılık için özel olarak tasarlanmış bir yapıdadır.

Rampage RGW9 Comfort oyuncu kulaklığının fiyatı satıcısına göre 265-485 TL arasında değişiklik gösterir.

3. Rampage RH1 Hectora

Rampage RH1 Hectora standart sayılabilecek kulaklıklardan birisidir. Hareket ettirilebilir mikrofonu sayesinde mikrofonu dilediğiniz yönde kullanabilme şansınız vardır. Hangi yönde olursa olsun mikrofonun çok iyi bir şekilde çalışacağında emin olabilirsiniz.

Kulaklık diğer birçok Rampage ürününde olduğu gibi uzun süreli kullanımda konfor sağlaması için özel olarak geliştirilmiştir. Ayrıca ürünün üreticisine göre mikrofonun gürültü önleme özelliği vardır. Oyunlarda sesi yüksek kaliteli alacağınız için rakibin nerede olduğunu çok daha net bir biçimde anlayabilirsiniz.

Rampage RH1 Hectora oyuncu kulaklığının fiyatı satıcısına göre 140-240 TL arasında değişiklik gösterir.

4. Rampage R36 Drop 7.1

Rampage R36 Drop, 7.1 özellikli bir kulaklıktır. Bu sayede rakiplerinizin seslerini çok daha net bir biçimde duyabilirsiniz. Bu hassas ses duyabilme özelliği sayesinde rakibinize zamanında ve yerinde karşılık verebilme şansınız olacaktır. Ancak kulaklık aynı zamanda film ve dizi izlerken de iyi bir şekilde performans gösterir.

Bu kulaklığın diğer birçok Rampage ürünü gibi ergonomik tasarımda olduğu ortadadır. Ayrıca doğrudan mikrofon desteği olduğu unutulmamalıdır. Ürünün geliştiricisine göre mikrofonda herhangi bir cızırtı sorunu bulunmamaktadır. Oldukça uzun kablosuyla dikkat çeken ürünün rahat bir hareket alanı sağladığı ortadadır.

Rampage R36 Drop 7.1 oyuncu kulaklığının fiyatı satıcısına göre 360-500 TL arasında değişiklik gösterir.

5. Rampage Stormy 7.1

Rampage Stormy 7.1 tak çalıştır özellikli bir oyuncu kulaklığıdır. Yüksel kalitede stereo ses sunduğunu ve aynı zamanda uzun süreli kullanımda rahatlık sunduğunu iddia eder. RGB efektli tasarıma sahip olan bu oyuncu kulaklığı görsel olarak son derece tatmin edicidir.

Rampage'in bu kulaklığı USB girişine sahiptir. Ses kontrolü için sol kulaklığın alt kısmında bir aparat yer alır. Kulaklığın yastık kısımları son derece büyüktür. Bu büyüklük sayesinde ekstra rahatlık ve aynı zamanda ses izolasyonu sağlar. Ayrıca kulaklığın mikrofonu gürültü engelleme özelliğine sahiptir.

Rampage Stormy 7.1 oyuncu kulaklığının fiyatı satıcısına göre 185-320 TL arasında değişiklik gösterir.

6. Rampage RM-K3 Cashe 7.1

Rampage RM-K3 Cashe 7.1 markanın tak çalıştır özellikli bir diğer oyuncu kulaklıklarından biridir. USB girişine sahip olan kulaklık uzun süreli kullanımda rahatlık sunan bir tasarımla birlikte gelir. Bu tasarım sayesinde uzun süre oyun oynayan kişilerin ekstra rahat etmesini sağlar.

Gelişmiş 7.1 özelliği sayesinde adımların, mermilerin ve patlamaların nereden geldiğini duyabileceksiniz. Bu sayede üst seviye oyunlarda bile bu kulaklıktan ekstra bir şekilde yararlanmayı başarabileceksiniz. RGB aydınlatması bulunan kulaklık aynı zamanda gürültü önleyici bir mikrofona sahiptir.

Rampage RM-K3 Cashe 7.1 oyuncu kulaklığının fiyatı satıcısına göre 200-399 TL arasında değişiklik gösterir.

7. Rampage Styles 7.1

Rampage Styles 7.1, diğer Rampage kulaklıklarından ayıran en önemli özellik kesinlikle bol RGB aydınlatmasına sahip olmasıdır. Tıpkı diğer kulaklıklarda olduğu gibi tak çalıştır özelliğiyle birlikte gelir. Kulaklığın yastıkları uzun süreli kullanım için ekstra ergonomik olacak şekilde üretilmiştir.

Her ne kadar tak çalıştır şeklinde kolayca çalışabilir olsa bile 7.1 özelliğinden yararlanmak için Rampage'in sitesinden ses kontrol yazılımını indirmeniz çok daha doğru olacaktır. Ses kalitesinin oldukça iyi durumda olduğu söylenebilir. Ancak diğer 7.1 Rampage kulaklıklara ek olarak bir şey sunmadığı için fiyata göre tercih yapılması daha doğrudur.

Rampage Styles 7.1 oyuncu kulaklığının fiyatı satıcısına göre 210-300 TL arasında değişiklik gösterir.

8. Rampage SN-R2

 

Rampage SN-R2 standart bir oyuncu kulaklığı arayanlar için ideal bir seçim olmakla birlikte aslında tamamen bütçe odaklı bir seçimdir. Eğer bir şekilde SN-R9 model kulaklık almaya bütçeniz el vermiyorsa bu durumda SN-R2 almayı düşünebilirsiniz.

Her ne kadar dışa ses sızdırmama gibi bir özelliği olmasına rağmen gürültü önleme özelliği bulunmaz. Kablosu gayet uzundur ve rahat hareket etmenizi sağlar. Tasarımı ergonomiktir ve yeni başlayan oyuncular için ideal seviyededir. Ancak belirtildiği gibi önceliği SN-R9 olmalı, onu alamıyorsanız giriş seviyesi için bu kulaklığı düşünebilirsiniz.

Rampage SN-R2 oyuncu kulaklığının fiyatı satıcısına göre 80-115 TL arasında değişiklik gösterir.

9. Rampage RM-K7 Magnific 7.1

Rampage RM-K7 Magnific, Rampage'in sanal 7.1 özellikli kulaklıklarından bir diğeridir. Dürüst olmak gerekirse diğer 7.1 kulaklıklarına göre tek farkı tasarımıdır. Tasarımı biraz daha kompakt yapıdadır ve herhangi bir RGB aydınlatma içermez.

Rampage ürünlerinde görülen ergonomik tasarımı yine burada görebilirsiniz. Mikrofonu gürültü önleyici şekildedir ve en önemlisi ses kalitesi oldukça iyi seviyededir. Rakibin attığı adımları en iyi şekilde duymayı başarabilecek ve oyununa ekstra profesyonellik katabileceksiniz.

Rampage RM-K7 Magnific oyuncu kulaklığının fiyatı satıcısına göre 185-330 TL arasında değişiklik gösterir.

10. Rampage RM-K2 X-Quadro 7.1

Rampage RM-K2 X-Quadro 7.1 adına aldanmamanız gereken kulaklardan birisidir. Zira ürünün Rampage'in diğer 7.1 özellikli kulaklıklarından pek bir farkı yoktur. Sadece tasarımı biraz daha kompakt yapıdadır. Ayrıca RGB aydınlatma gibi bir özelliği vardır.

Rampage ürünlerinin hemen hemen tümünde yer alan ergonomik tasarım iddiası bu kulaklık için de geçerlidir. Ayrıca kulaklığın mikrofonu sabittir yani hareket ettirilmesi mümkün değildir. Ses kalitesi açısından oldukça iyi olan kulaklık, kablo üstü ses kontrolü sunmaktadır.

Rampage RM-K2 X-Quadro oyuncu kulaklığının fiyatı satıcısına göre 180-240 TL arasında değişiklik gösterir.

11. Rampage RM-K27 X-Jammer

Rampage RM-K27 X-Jammer her ne kadar diğer Rampage kulaklıklarına benzese bile belirgin bir farklılığı vardır. Kulaklıkta hem 3.5mm jak hem de USB girişi bulunur. Bu açıdan kulaklığın pek çok ortamda gönül rahatlığıyla kullanılabilmesi mümkündür.

Rampage ürünlerinin olmazsa olmaz tanıtım mesajı bu kulaklık için de geçerlidir. Ergonomik tasarıma sahip olan kulaklığın mikrofonu esnek yapıdadır. Aynı zamanda 20 KHz frekans aralığı ve -42db mikrofon hassaslığı bulunur. Çok yönlü bir kulaklık arıyorsanız bu ürün tam size göre olabilir.

Rampage RM-K27 X-Jammer oyuncu kulaklığının fiyatı satıcısına göre 160-255 TL arasında değişiklik gösterir.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap