Acer Nitro XV28 Özellikleri Ve Fiyatı

Tayvan merkezli bilgisayar ve donanım üreticisi Acer, oyun konsolları ile uyumlu çalışabilen Acer Nitro XV28 adlı monitörü duyurdu.

2020 yılında karşımıza çıkan PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S ile uyumlu olarak çalışabilen Acer Nitro XV28 oyunları keyifli deneyimlemek için gerekli olan özellikleri oyun serverlare sunuyor.

Acer Nitro XV28 özellikleri ile göz doldururken tasarımsal olarakta ince çerçeveleri ile şık bir görüntü sergiliyor. 28 inç ekran boyutuna ve IPS panele sahip olan Acer Nitro XV28, 144 Hz ekran yenileme hızı sunuyor. Monitör aynı zamanda FreeSync teknolojisi ile oyunlarda dalgalanma ve kırılmaları engelleyerek daha kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor. 

Acer Nitro XV28, sahip olduğu HDMI 2.1 desteği üzerinden 120 Hz ekran yenileme hızına sahip 4K kalitede görüntü sunabiliyor. Mönitörde HDMI desteği dışında DisplayPort ve USB Type-C girişleri yer alıyor.

Acer Nitro XV28 Özellikleri

  • Ekran: 28 inç, IPS, 144 Hz, HDMI ile 120 Hz
  • Bağlantı Desteği: HDMI 2.1, DisplayPort, USB Type-C
  • Uyumlu Teknoloji: FreeSync Premium

Acer Nitro XV28 Fiyatı

Ülkemizde henüz satışı bulunmayan oyuncu monitörü 899 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Monitörün ülkemizde satılıp satılmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap