Wakamarina Valley, NZ, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Wakamarina Valley NZ (New Zealand), Matt Newell tarafından geliştirilmiş ve caves rd tarafından yayılanmış bir bağımsız yapımdır. Bir simülasyon olarak nitelendirilebilecek bu oyunda yapmanız gereken Wakamarina Valley'i dolaşıp en fantastik fotoğrafları çekmek.

Wakamarina Valley, New Zealand, Yeni Zelanda'nın Güney Adası'nda yer alan Kraliçe Charlotte Sound yakınlarında kısa bir keşif yapmanızı sağlayacak oyundur. Fotoğrafla ilgili hedefleri keşfederken ve tamamlarken etrafınızdaki dünyayı gözlemlemek harika bir deneyim olacak.

Etkileşimde bulunmak için oyunun kamerasını kullanmanız gerekecek. Dikkatiniz ve keşfetme isteğiniz gizli alanlara ve yeni özelliklere erişimle ödüllendirilecek. Oyun ayrıca özel bir film müziği içerdiği için oynarken kulaklığınızı takmak isteyebilirsiniz.

Itch.io tarafından Cadılar Bayramı etkinliğine özel olarak ücretsiz bir biçimde sunulan oyunu elde etmek için Wakamarina Valley adresini ziyaret edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak ve ardından Download butonunu kullanmaktır.

Wakamarina Valley, NZ Sistem Gereksinimleri

Wakamarina Valley, New Zealand oyununu 1080p çözünürlükte oynamak için gerçekten modern ve güçlü bir bilgisayara sahip olmanız gerekir. Bunu başarmak için minimum sistem gereksinimlerinin üstünde bir bilgisayarınız olmalıdır.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4590 / AMD Ryzen 5 1500X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti / ATI Radeon RX 480
  • Depolama Alanı: 2 GB boş alan

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap