Test Drive Unlimited Solar Crown Çok İddialı!

Test Drive Unlimited Solar Crown geri dönüyor. Oyun yapım ekibi, yeni oyun ile birlikte Forza Horizon’un sektördeki tekelliğini ortadan kaldırmak istiyor.

Test Drive Unlimited serisi, yeniden oyun dünyasına geri dönüyor. En son olarak Test Drive Unlimited 2 ile birlikte 10 yıl önce piyasaya çıkan geliştirici ekip, oyunun yeni versiyonuyla çok daha iddialı bir çıkış yapacak. Salı günü düzenlenen Nacon Connect adlı etkinlik ile ilk duyurusu gerçekleştirilen oyun, piyasaya sunulduktan sonra Forza Horizon’un rakibi olacak.

Test Drive Unlimited Solar Crown’da neler olacak?

TDU Solar Crown'dan oyun için görsel ya da oynanış videosu isteyenler için özel bir fragman da paylaşıldı. Fragman ile birlikte oyun hakkında kapsamlı bilgiler paylaşıldı. Buna göre oyuncular yeniden oluşturulmuş bir Hong Kong Adası'nda yarışacak. Farklı araç seçeneklerine sahip oyunda Aston Martin DB11 ve Range Rover gibi üst klasman araçlar bulunuyor. Oyuna ismini de veren Solar Crown ise adada bulunan bir otel binası. Çok katlı bir yapıya sahip olan hotelde, oyuncular klana dahil olarak katları aşmayı ve rütbesini yükseltmeyi hedeflemek zorunda.

Yeni oyunun 2022 yılı içerisinde piyasaya sunulacağını belirten geliştirici ekip, yaklaşık 2 dakika süren özel fragmanla şimdiden büyük bir merak uyandırmayı başardı.

Test Drive Unlimited Solar Crown fragmanı ise şöyle;

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap