Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Spellbreak 3 Haftada 5 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Spellbreak, battle royale türüne farklı bir yaklaşım getiren çok oyunculu bir oyundur. Spellbreak'in geliştiricisi Proletariat oyunu 3 Eylül'de başlattı ve sadece üç hafta içinde oyun 5 milyon oyuncu kazandı. Bu, oyuncuların hala battle royale tarzı oyunlara rağbet gösterdiğinin bir göstergesi.

İlginç bir şekilde, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Brezilya, toplam oyuncu sayısına göre ilk üç ülke. Ayrıca, Spellbreak izlemek için inanılmaz bir oyun gibi görünüyor. Oyunun Twitch'te 4 milyondan fazla izlenme saatine sahip olduğunun altını çizmek gerek.

Bilmeyenler için Spellbreak, Fortnite ve Warzone gibi geleneksel battle royale oyunlarınıza hiç benzemiyor. Bunun nedeni, Spellbreak'te oyuncuların diğer oyuncularla savaşacak herhangi bir silahı olmamasıdır. Bunun yerine, tüm oyuncular içlerindeki savaş büyücüsü ortaya çıkarmak için sihirli eldivenlerden yararlanmak zorundadırlar.

Spellbreak'te, Frostborn, Conduit, Pyromancer, Toxicologist, Stoneshaper veya Tempest gibi altı farklı sınıflar arasından seçim yapabilirsiniz. Her büyücü sınıfı, farklı öğeler üzerinde kontrol sağlayan farklı bir oyun tarzını ortaya çıkarır. Örneğin, Pyromancer ateş elementini kontrol etmenize izin verirken, Frostborn sınıfı buz kullanımında ustalaşmanızı sağlar.

Battle royale formatındaki benzersiz fantezi yaklaşımı, Spellbreak'in başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesini sağladı. Oyunu denemek isteyenlerden biriyseniz, Spellbreak Epic Games Store'da mevcuttur. Ayrıca etkileyici olan, oyunun oynamanın tamamen ücretsiz olmasıdır.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap